Ідея Банк втретє увійшов до списку провідних digital-банків України, складеного журналом banker (№6, жовтень 2021).

Видання зазначає, що digital-рейтинг традиційно демонструє ступінь активності банків в інтернеті та рівень опанування сучасними технологічними інструментами за перше півріччя 2021.

Відповідно до обраної виданням методики, рейтинг складається з 4 основних розділів, за якими можна визначити популярність банку як бренду в мережі інтернет, рівень відвідуваності сайту, кількість фоловерів у соцмережах і завантажень мобільних додатків банків. В чотирьох номінаціях взяли участь обрані редакцією 25 банків. Дані за державними та комерційними фінустановами представлені окремо.

Дані по кожному параметру взяті з офіційних джерел у відкритому доступі. Крім того, державні і комерційні банки представлені окремо.

Ідея Банк увійшов до списків комерційних банків.

Кожен банк посідає свою позицію в рейтингу, виходячи із загальних показників. Для ранжування застосовано кілька методів: 1) чим більші загальні показники, тим вище місце банку в таблиці; 2) за кожним параметром відбувається окреме ранжування, а потім визначається середній показник, який визначає позицію банку в рейтингу; 3) якщо банки претендують за середнім показником на одне місце в таблиці, позицію визначає домінуючий параметр.  

Банки за кількістю підписників у соціальних мережах - Ідея Банк посів 10-ту позицію

Враховувалася кількість передплатників в Facebook, Instagram і Telegram станом на 20 вересня 2020 року. Якщо у банку відсутні акаунти в тій чи іншій соцмережі, то в графі стоїть прочерк. Чим більша сумарна кількість підписників, тим вища позиція банку в рейтингу.

Банки за кількістю запитів бренду - Ідея Банк посів 9-ту позицію

Як зазначає редакція, у вибірці враховувалися запити українською, російською та англійською мовами по Україні з 1 січня по 1 липня 2020 року в пошуковій системі Google. Вказано середній показник запитів кожною мовою за місяць, а також виведена загальна кількість запитів за 6 місяців. Чим більша кількість запитів, тим вища позиція банку в рейтингу.

Найпопулярніші мобільні додатки банків - Ідея Банк посів 11-ту позицію в Google Play та 17-ту в App Store

Цей рейтинг враховує кількість та рівень оцінок банківських мобільних додатків для клієнтів-фізосіб. Крім того, в рейтингу враховується місце, яке посідає додаток банку серед усіх додатків у категорії «Фінанси». 

Найпопулярніші сайти банків - Ідея Банк посів 13-ту позицію

Для визначення рівня популярності банківських сайтів враховувалися дані від аналітичних компаній SimilarWeb, Alexa та Semrush, які займаються дослідженням поведінки користувачів у мережі. Для аналізу взята статистика сайтів за перші 6 місяців 2020 року. Дані можуть відрізнятися через різницю алгоритмів. Банки ранжовані за кожним значенням окремо, після чого виведено середнє значення, яке визначає місце банку в загальному рейтингу.

 В коментарі для редакційного опитування думок банкірів щодо розвитку digital-сервісів, Віталій Могильов, директор департаменту цифрового банкінгу Ідея Банку зазначив:

«Зараз ми активно працюємо над впровадженням повної та спрощеної дистанційної ідентифікації - яка буде основним трендом в найближчі роки. Також ми обрали шлях побудови процесів на основі Corezoid, що дозволить значно скоротити запуск нових послуг для наших клієнтів. Найближчим часом ми випустимо нову версію O.Bank на основі цих технологій, що надасть можливість клієнтам швидко і легко зареєструватись в O.Bank та робити  онлайн покупки легко і вигідно з кешбеком до 30%».

Ознайомитися з повною версією рейтингу можна за посиланням.

Журнал Banker.ua - банківський журнал України, який публікує банківські рейтинги, інтерв'ю, експертні коментарі, фінансові огляди, а також матеріали в стилі lifestyle, про подорожі, їжу, модні тренди, спорт і т.д.

Виходить на базі сайту Banker.ua. Перший номер журналу з'явився в жовтні 2020 року. Журнал розрахований на банківську і бізнес-аудиторію.

 

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction