За результатами XIII Всеукраїнського конкурсу «Банк року - 2021» АТ «МЕГАБАНК» здобув перемогу відразу у двох номінаціях.

Церемонія нагородження відбулася 10 листопада під час Міжнародної конференції «EVOLUTION OF DIGITAL BANKING - Ключ доступу до фінансових послуг», організованого Міжнародним фінансовим Клубом «Банкирь».

Визначення кращих банківських установ України проходило на основі опитувань експертів Національного Банку України, національних і міжнародних аудиторських компаній і рейтингових агентств, а також аналізу прозорості діяльності банків та інформаційної відкритості.

За результатами конкурсу, мобільний додаток todobank отримав звання «Найкращий додаток для мобільного та інтернет-банкінгу - 2021». Також todobank визнали банком року з найвигіднішим Cashback для населення.

 ⁃ Обираючи діджиталізацію, ми щороку стаємо ближчими до своїх клієнтів. Сьогодні наші клієнти можуть користуватися низкою послуг прямо вдома, не відвідуючи відділень банку. Окрім цього, нам важливо залишатися чесними та прозорими у своїй роботі. Тому кешбек у нас дійсно чесний і ця нагорода це підтверджує, - зазначила заступник Голови Правління АТ «МЕГАБАНК» Наталія Погорєлова.

Нагадаємо, оплачуючи будь-які послуги чи товари через мобільний додаток todobank,  клієнту повертається 1% кешбеку. Це стосується абсолютно усіх категорій товарів, зокрема й комунальних послуг.

Також кешбек від todobank не має мінімальних та максимальних лімітів. Тобто, аби перевести повернуті кошти на основний рахунок та використати їх, клієнту не потрібно накопичувати конкретну суму.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction