Соціальна відповідальність банків, інвестиції в екологію, обмін успішними кейсами та стабільність у діяльності – такі теми порушували під час зборів асоціації світових банків Global Alliance for Banking on Values (GABV). До міжнародної дискусії традиційно приєдналося і АТ «МЕГАБАНК».

20-21 жовтня у Брюсселі (Бельгія) відбулися збори членів міжнародної мережі банків Global Alliance for Banking on Values (GABV). Під час засідання члени Альянсу обговорили важливість соціально відповідального бізнесу та інвестицій, які мають позитивний вплив на навколишнє середовище.

Також учасники вивчали можливості збільшення регулятивного капіталу, який є найважливішим показником діяльності усіх банків та цифрової трансформації банківської системи. Зокрема, представники банків із різних куточків світу поспілкувалися із міжнародними експертами, обмінялися досвідом та представили успішні кейси.

Окрім цього, на зборах Альянсу приділили увагу соціальним ініціативами в банківській справі та дослідили майбутні перспективи з цього питання.

За словами заступника Голови Правління «МЕГАБАНК» Олександра Шипілова, який представляв установу на засіданні, одним із ключових принципів GABV є ведення соціально відповідального бізнесу. У свою чергу, «МЕГАБАНК» давно пропагує ідею корпоративної соціальної відповідальності та поєднує прибуткові види діяльності з діяльністю, що приносить користь суспільству.  Це і соціальні проекти, екологічні ініціативи, розвиток жіночого підприємництва та інше.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року «МЕГАБАНК» першим в Україні став асоційованим членом мережі провідних світових банків Global Alliance for Banking on Values ​​(GABV). Ця асоціація є незалежною та об'єднує 58 фінансових інститутів та 16 стратегічних партнерів по всьому світу.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction