АТ«МЕГАБАНК» розширює географію своїх відділень та стає доступнішим для клієнтів. 23 жовтня нове відділення банку запрацювало на Олексіївці у Харкові.
 
Відділення знаходиться за адресою проспект Людвіга Свободи, 39. Тут працюють дві каси, встановлені термінали самообслуговування та банкомат, є депозитарій. Також клієнти можуть отримати весь спектр банківських послуг, скориставшись консультацією фахівців.
 
За словами заступниці Голови Правління АТ «МЕГАБАНК» Наталії Погорєлової, нове відділення відповідає усім інклюзивним нормам.
 
Зокрема, для людей з обмеженими можливостями, які пересуваються на інвалідних візках, біля входу у відділення обладнано спеціальний підйомник з кнопкою виклику співробітника. Також на підлозі у відділенні нанесена відповідна розмітка для осіб з вадами зору.
 
Зараз нове відділення працює з 9.00 до 17.30 в будні дні без перерви. Проте протягом двох місяців час його роботи буде змінено: відділення буде обслуговувати клієнтів з 11.00 до 20.00.
 
– Це експериментальне відділення, яке буде працювати за таким графіком, адже ми обслуговуємо великий житловий мікрорайон, поряд розташована станція метрополітену. Тому ми вирішили організувати роботу відділення так, аби клієнтам було максимально зручно користуватися послугами банку, наприклад, після роботи, - розповіла Наталія Погорєлова.
 
 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction