24 липня на Печенізькому водосховищі, що на Харківщині, пройшло всеукраїнське змагання із плавання на відкритій воді Kharkiv Open Swim. АТ «МЕГАБАНК» спільно з АТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ» долучилися до спортивного заходу, як у ролі генеральних спонсорів, так і учасників.

 
Kharkiv Open Swim дійсно вийшов наймасштабнішим плавальним заходом Східної України. Участь у ньому взяло 300 учасників (професіоналів та аматорів) із різних міст країни, зокрема, з Одеси, Запоріжжя, Дніпра, Києва, Харкова та ін. Унікальним захід став завдяки тому, що вперше в Україні визначення найспритніших плавців відбувалося у 6 категоріях:
 
  • заплив на час на дистанції 3000 м, 1500 м, 500 м;
  • естафета 3 по 500 м;
  • 1500 м моноласта та бі-ласти;
  • 500 м моноласта та бі-ласти.
Як розповів один із організаторів заходу спортивний директор СК «Акварена» (Харків) Андрій Полянський, змагання об’єднали різні вікові категорії учасників: від 12 років до 50 і старші. У запливах взяли участь 70 дітей, зокрема, 20 учнів місцевої Печенізької дитячо-юнацької спортивної школи. Крім того, у Kharkiv Open Swim також взяли участь люди з інвалідністю. До прикладу, 63-річний Володимир Воржиінов з вадами зору здобув друге місце у запливі на 3000 м серед учасників найповажнішого віку. А найбільші пристрасті, за словами організатора кипіли під час естафети. У цій категорії взяли участь 15 команд.
 
– Великий плюс Kharkiv Open Swim у тому, що це вперше в Україні проводяться подібні змагання такого масштабу, і головне – на відкритій воді, – прокоментував Андрій Полянський.
 
За результатами змагань, Kharkiv Open Swim отримав понад 125 призерів.
АТ «МЕГАБАНК» та СК «МЕГА-ГАРАНТ» підтримали спортивний захід, не тільки, як генеральні спонсори, а і як безпосередні учасники змагання. Участь у запливі на 3 км взяли Голова Правління АТ «МЕГАБАНК» Олексій Яценко, заступник Голови Правління Андрій Третяк, у запливі на 1,5 км – Голова Правління АТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ-ЖИТТЯ» Андрій Мікрюков.
 
Голова Правління АТ «МЕГАБАНК» Олексій Яценко:
 
– «МЕГАБАНК» традиційно підтримує яскраві спортивні заходи, і головне свіжі ідеї. Саме таким і є Kharkiv Open Swim. Подібних заходів в Україні, на жаль, мало, тому особливо тішить, що такі змагання з’явилися на рідній для нашого банку Харківщині. Для «МЕГАБАНКУ» є важливим підтримка ініціатив з популяризації активних видів спорту. Kharkiv Open Swim зібрав велику кількість, як учасників, так і охочих подивитися на змагання, тому ми надіємося, що захід стане щорічним. У такому разі «МЕГАБАНК» радо підтримає його. Особисто для мене змагання стали доброю нагодою випробувати й власні сили у плаванні.
 
Голова Правління АТ СК «МЕГА-ГАРАНТ» Наталія Погорєлова:
 
– Kharkiv Open Swim вдалося зібрати людей абсолютно різних: за віком, статтю, професіями... Усіх їх об’єднав інтерес до цього виду спорту. Плавання заряджає грандіозними емоціями, як учасників, так і тих, хто приїхав вболівати за них. Дуже дякую організаторам за запрошення, ми раді будемо підтримати захід і наступного року.
 
Організаторами заходу виступили федерація плавання міста Харкова та СК «Акварена».
 
Як проходило змагання, дивіться у фоторепортажі за посиланням. 
https://www.megabank.ua/ua/news/kharkiv-open-swim

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction