Forward Bank, одним із перших банків в Україні, запропонував глобальний сервіс 2p2-переказів за номером телефону. До сьогодні така можливість була у клієнтів лише всередині екосистеми банку.

Відтепер, щоб відправити кошти, достатньо знати номер телефону отримувача, який прив’язаний до картки будь-якого банку України або просто вибрати одержувача грошового переказу зі списку контактів у смартфоні. Технологія позбавляє від необхідності запам'ятовувати й передавати 16-ти значний номер картки. Такі перекази можна здійснювати в національній валюті.

«Ми постійно працюємо над вивченням та впровадженням нових технологій та, перш за все, прагнемо створити додаткову споживчу цінність для наших клієнтів. З огляду на тенденції останніх років, ми робимо акцент на максимально зручний і функціональний мобільний та інтернет-банк. Новий сервіс Visa Alias відповідає всім потребам сучасного споживача фінансових послуг — це простота і зручність, а головне — це безпека та економія часу», — зазначив Андрій Кисельов, голова правління Forward Bank. — Команда банку, спільно з технічним партнером Український процесінговий центр (UPC)  та розробником мобільного додатку UNITY-BARS, у рекордно короткі терміни – 2 місяці – провели сертифікацію проєкту, та його технічну реалізацію», — додав він.

Перекази Visa Alias можна здійснювати в інтернет-банку та мобільному додатку Forward Online на картки платіжних систем Visa та MasterCard. Для цього в каталозі необхідно знайти розділ «платежі» та обрати меню «за номером телефону». Далі — ввести номер телефону, або вибрати одержувача зі списку контактів, вказати суму переказу і підтвердити операцію.  

Щоб  отримати переказ необхідно «додати» карту до сервісу Visa Alias через меню «налаштування», «перекази за номером телефону».

До номеру можна додати тільки одну платіжну карту Visa або MasterCard та, за необхідності, є можливість у будь-який момент замінити на іншу зі списку карток клієнта. Після додавання картки до сервісу одержувачу достатньо повідомити відправнику лише номер телефону. До реєстрації в сервісі переказів доступні картки з актуальним терміном дії.

 

АТ «БАНК ФОРВАРД» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 01.07.2021 р. активи банку становлять  2,5 млрд грн; портфель коштів клієнтів – 1,9 млрд грн; чистий кредитний портфель (з урахуванням резервів) – 1,4  млрд  грн. Forward Bank має значний запас ліквідності та виконує всі економічні нормативи, згідно з вимогами НБУ. Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction