Новий кредитний продукт орієнтований насамперед на фермерів східно-північних регіонів України.

 
АТ «МЕГАБАНК» і OSTCHEM RETAiL – роздрібний напрямок азотного холдингу OSTCHEM – підписали договір про запуск нової програми кредитування аграрних підприємств України.
 
Програма дозволить фермерам залучати сезонні кредити під купівлю мінеральних добрив українського виробництва на пільгових умовах. Підписана угода передбачає, що OSTCHEM RETAiL буде частково субсидувати ставки за такими кредитами.
 
«МЕГАБАНК» зі свого боку максимально спростить процедуру оформлення кредитів для аграріїв і запропонує додаткові можливості для клієнтів OSTCHEM RETAiL, які скористаються цими кредитами.
 
У рамках партнерства кредити аграріям будуть видаватися на термін від 2 до 18 місяців, а ставки за кредитами стартуватимуть від 0,1% річних у гривні та доларах США. За акційною пропозицією «Активний несезон» на короткий термін кредитування (до 2-3 місяців) користування кредитними коштами в гривні буде практично безкоштовним. Ставка за кредитами на цей період для фермерів складе 0,1% річних, комісія за видачу кредиту стягуватися не буде. Доступні також беззаставні варіанти кредитування.
 
Акційні умови будуть доступні для аграріїв до 31.08.21.
 
«Такі кредитні програми особливо актуальні саме зараз, коли ціни на добрива нижчі, ніж у високий сезон, а до продажу врожаю і отримання виручки залишилося ще кілька місяців», – зазначив Євген Хуриленко, керівник OSTCHEM RETAiL.
 
За його словами, для OSTCHEM RETAiL партнерство з «МЕГАБАНКОМ» стратегічно важливе з точки зору збільшення присутності в східно-північних регіонах країни. У цих регіонах у банка дуже сильні позиції. «Крім того, для нас важливо, що «МЕГАБАНК» дуже активний у сегменті агрокредитування і має гарну експертизу в агрогалузі», – зазначив Хуриленко.
 
«АПК є однією з ключових галузей економіки України, що забезпечує близько 10% ВВП і близько 40% валютної експортної виручки. Кредитування аграріїв – один з найбільш динамічно зростаючих сегментів кредитування. Наш банк вірить у майбутнє зростання аграрного сектора і регулярно виводить на ринок нові кредитні продукти в цьому сегменті. Новий продукт, який ми запропонували фермерам спільно з OSTCHEM RЕTAiL, не тільки спростить доступ фермерів до фінансів, але й позитивно вплине на маржинальність їхнього бізнесу», – підкреслила заступник Голови Правління АТ «МЕГАБАНК» Олена Пономаренко.
 
Аналітики Group DF оприлюднили оцінки, за якими український ринок споживає близько 4,2 млн тонн азотних добрив на рік, а очікуване зростання споживання азотних добрив в 2021 році – близько 10%. Це пов'язано з хорошими погодними умовами і поступовим запуском ринку землі.
 
ДОВІДКА
 
OSTCHEM RETAiL – роздрібний напрям холдингу OSTCHEM, що входить до азотного бізнесу Group DF. OSTCHEM RETAіL, створений у 2019 році для забезпечення продажів та прямих поставок мінеральних добрив від заводів-виробників холдингу OSTCHEM до аграріїв України.
 
OSTCHEM RETAiL першим впровадив альтернативні інструменти продажів на ринку азотних добрив. Закупівля добрив відбувається за допомогою фінансування банків-партнерів. Компанія гарантує аграріям вигідні ціни на азотні добрива від таких виробників, як: ПАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот», ПрАТ «Сєверодонецьке об’єднання «Азот».

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction