Голова правління Петро Мельник та акціонер банку Альона Шевцова провели робочу зустріч із третім президентом України Віктором Ющенком.

 

Про це стало відомо з веб-сайту банку. На зустрічі обговорювалися актуальні питання банківської галузі, в тому числі активний розвиток фінтех-інструментів та питання поетапного зниження комісії інтерчейндж, прийнятого в рамках спільного меморандуму Національного банку і платіжних систем Mastercard та Visa.

"Надзвичайно раді отримати поради та експертизу від одного з найбільш досвідчених банкірів країни та людини, яка, створивши СЕП, зробила український фінтех взагалі можливим. Для Айбокс Банку як транзакційного банку це велика честь і ключовий досвід", – заявила акціонерка IBOX Bank Альона Шевцова.

Крім того, на зустрічі були підняті питання особливостей макроекономічної діяльності, а також формалізації та якісної співпраці з нерезидентами.

"Технологічні українські банки – одна з головних економічних "точок входу", які відкривають Україну для іноземних компаній. Для IBOX Bank принципово важливо ефективно працювати й в цьому напрямку. Саме тому ми дуже вдячні Віктору Андрійовичу за поради і рекомендації", – розповів Голова правління АТ "АЙБОКС БАНК" Петро Мельник.

Нагадаємо, минулого тижня IBOX Bank відвідав V міжнародний GR-Форум у Стамбулі, а в кінці травня анонсував спільний фінансовий продукт разом з Moneyveo.

 

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction