АТ«МЕГАБАНК» розширює можливості для клієнтів Північної Салтівки у Харкові.
У рамках розвитку та підвищення сервісу АТ «МЕГАБАНК» покращило умови для обслуговування клієнтів у низці підрозділів. Так, відділення №32, яке раніше знаходилося по вулиці Гвардійців-Широнінців (ТЦ «Екватор»), переїхало через дорогу й тепер знаходиться за адресою вул. Гвардійців-Широнінців, 70 (ЖК «Меридіан»). Відділення №157 залишилося у приміщенні кінотеатру «Познань» по вул. Академіка Павлова, 160. Першого червня відділення урочисто презентували. У заході взяли участь заступник Голови Правління АТ «МЕГАБАНК» Андрій Третяк та в. о. начальника управління розвитку регіональної мережі банку Денис Чернишов.
 
У своєму привітальному слові Андрій Третяк зауважив, як важливо у час, коли багато хто робить акцент на онлайн розвитку, не втрачати баланс і розвиватися так, аби послуги можна було отримати зручним для клієнта способом, як онлайн, так і офлайн. Дотримуючись цього правила, «МЕГАБАНК» сьогодні і розширює мережу відділень, і розвиває мобільний банк todobank.
 
– Довгий час відділення, які ми сьогодні презентуємо, працювали лише як пункти прийому платежів. Відчуваючи потребу у розширенні наших можливостей і на численні прохання клієнтів, ми запускаємо нові відділення з повним переліком банківських послуг. Відтепер у цих відділеннях можна отримати консультації економістів, оформити кредити та депозити, кредитні картки, зробити грошові перекази, обмін валют, оплатити житлово-комунальні та решту послуг. Відділення також обслуговують юридичних осіб. Вітаю із цією подією колективи та клієнтів, – сказав Андрій Третяк.
 
В оновлених відділеннях також чекають для підприємців. «МЕГАБАНК» давно є надійним партнером для представників мікро, малого та середнього бізнесу. У банку діє низка програм щодо підтримки та розвитку підприємництва в Україні.
 
– Зважаючи, що, зокрема, відділення №157 розташоване поряд із великими торгівельними майданчиками, підприємців, які там працюють, обов’язково зацікавлять наші можливості щодо карткового процесингу, а також сервіси, які допоможуть їм рухатися у бік cashless, – додав Андрій Третяк.
 
Денис Чернишов розповів, що відділеннях №157 та №32 оновлено інтер’єр, розширено функціонал, зокрема, збільшено кількість терміналів самообслуговування m-box (у відділенні №32 до трьох, у відділенні №157 – до двох), у відділенні №157 також працює банкомат.
 
Запрошуємо до відділень!

 
Нагадуємо про важливість дотримання протиепідемічних правил при відвідуванні відділення!
 
 
Відділення №32 знаходиться за адресою: Гвардійців-Широнінців, 70 (ЖК «Меридіан»).
Контактні телефони: 349-40-39, 760-20-79.
Обслуговування клієнтів: 9:00-17.30, вихідні: субота і неділя.
 
Відділення №157, вул. Академіка Павлова, 160 (приміщення кінотеатру «Познань»).
Контактні телефони: 703-47-88.
Обслуговування клієнтів: з 9.00 до 17.30 (перерва: 12:00-13:00), вихідні субота і неділя.
 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction