Банківські послуги стають ще зручнішими.

Відтепер у відділеннях «RwS bank» ви зможете отримати весь спектр банківських послуг за допомогою цифрових документів з «Дії».

Клієнти «RwS bank» можуть пред’являти цифровий паспорт замість оригіналу. Співробітник банку верифікує документ з «Дії» через штрихкод.

Як це працює:

  • у мобільному застосунку Дія клієнту потрібно обрати документ, на підставі якого буде здійснена ідентифікація: е-паспорта громадянина України або е-паспорта для виїзду за кордон;
  • натиснути на документ, на екрані телефону з'явиться штрихкод, який необхідно показати працівнику банку для сканування, або продиктувати 13 цифр під штрихкодом;
  • підтвердити запит в мобільному застосунку Дія на надання копії цифрового документа (е-паспорту). В запиті буде зазначена назва та адреса відділення «RwS bank», в якому клієнт здійснює операцію;
  • після підтвердження запиту на передачу документа та верифікації клієнта працівником банку надається необхідна послуга.

Для фізичних осіб, власників ID-картки, всі банківські операції у відділеннях «RwS bank» можуть проходити у взаємодії із застосунком Дія:

  • ідентифікація та верифікація клієнтів;
  • відкриття рахунків;
  • оформлення кредиту/депозиту;
  • оформлення кредитної картки тощо.

«Дії 2.0» – оновлений мобільний застосунок, за допомогою якого ви маєте змогу отримувати доступ до своїх цифрових документів і у декілька кліків шерити свої цифрові копії. Серед них – ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО).

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction