Послуга є надзвичайно корисною у період пандемії.

Україна стала першою державою в світі, в якому цифрові паспорти стали повним юридичним аналогом звичайних документів. Тепер цифрові документи в «Дія» мають таку саму юридичну силу, як їх пластикові або паперові аналоги. Ви можете відкрити рахунок у «РАДАБАНКУ», підтвердивши свою особистість за допомогою цифрових документів у застосунку «Дія». З мобільним застосунком Дія відкрити рахунок Ви можете у кілька кроків. Для цього необхідно лише:

  • відвідати будь-яке відділення «РАДАБАНКУ»;
  • авторизуватися в додатку «Дія» через BankID НБУ;
  • поставити підпис в Договорі.

Така послуга скорочує час соціальних контактів, що дуже важливо під час пандемії. «Дія» – це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний, непомітний, людяний. «Дія 2.0«Дія» – оновлений мобільний застосунок, за допомогою якого українці мають змогу отримувати доступ до своїх цифрових документів і в потрібних життєвих ситуаціях у кілька кліків шерити їхні цифрові копії. Серед них – ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО).

Законопроект розроблено за сприяння Програми EGAP, що фінансується урядом Швейцарії та реалізується Фондом Східна Європа, і SURGe за підтримки уряду Канади. Також дякуємо за підтримку Володимиру Зеленському, Денису Шмигалю, Комітету з питань цифрової трансформації, Державній міграційній службі, Міністерству внутрішніх справ.

 

Довідково

АТ «АБ «РАДАБАНК» заснований у 1993 році та працює на ринку банківських послуг як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як для корпоративних клієнтів, так і для приватних осіб. «РАДАБАНК» виконує всі економічні нормативи, встановлені НБУ згідно із законодавством. Банк отримав 28 млн грн чистого прибутку* за результатами роботи у 2020 році. При цьому загальний обсяг активів АТ «АБ «РАДАБАНК» зріс за рік більш ніж у півтора рази та досяг на 1 січня 2021 рорку майже 2,9 млрд. грн. Портфель кредитів, наданих юридичним та фізичним особам, досяг майже 1,3 млрд грн, що на 17% більше порівняно з аналогічною датою минулого року.

*За попередніми неаудійованими даними

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction