Обсяг кредитів збільшено майже на 70%.

Журнал «БІЗНЕС» озвучив лідерів банківського ринку й згідно сформованого ним рейтингу АТ «АБ «РАДАБАНК» увійшов у ТОП-3 у номінації «Аграрний банк» за високі результати і помітну активність у сфері підтримки та фінансування проектів агросектору.

«2020-й рік був важким для всіх. Багато агровиробників звернулися в банк, щоб пролонгувати існуючі кредити або ж отримати додаткові фінансові ресурси. Нашому банку вдалося збільшити обсяг агрокредитів більш ніж на 70%, – зазначає начальник Департаменту активних операцій корпоративного бізнесу АТ «АБ «РАДАБАНК» Андрій Чорнобай. – Ми раді визнанню, бо працюємо насамперед для клієнта, удосконалюємо свій продуктовий ряд, надаємо такий спектр послут, щоб повністю задовольнити потреби клієнта!».

Журнал «БІЗНЕС» визначає кращі банки на вітчизняному ринку вже чверть століття. Цього року інтрига, мабуть, була найцікавішою, адже минулий рік змусив фінансові ринки розвиватися й обслуговувати клієнтів у небачених досі умовах пандемії. І від того, наскільки швидко фінустановам вдавалося пристосовуватися до нових викликів, цілком залежав їхній фінансовий успіх та благополуччя клієнтів.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction