Депозити можна розміщувати, поповнювати та пролонгувати дистанційно.

«Forward Bank» вкотре підтвердив високу надійність своїх депозитів за результатами діяльності 2020 року. Так, згідно з «Рейтингом надійності банківських депозитів» рейтингова агенція «Стандарт Рейтинг», банк посів 8 позицію рейтингу.

Як зазначається у пресрелізі РА «Стандарт Рейтинг», за даними НБУ, чистий процентний дохід банку за 2020 рік склав 314,958 млн грн, а чистий комісійний дохід – 41,683 млн грн. За 2020 рік «Forward Bank» знизив рівень NPL на 27,32 процентні пункти до 13,18%. Станом на 01.01.2021 року, рівень NPL банку був у 1,5 рази нижчим за середнє значення цього показника серед банків, які брали участь у рейтингу. При цьому, рівень NPL банку втричі нижчий за середнє значення цього показника по банківській системі України. Враховуючи спеціалізацію банку на кредитуванні населення, цей факт можна вважати показником ефективної кредитної політики.

«Частка розміщення вкладів у мобільному та інтернет-банку збільшилась за рік з 31% до 77%. Стрибок відбувся у березні минулого року під час першого локдауну. Зважаючи на ситуацію з коронавірусом та, перед усім, піклуючись про здоров’я громадян, ми запропонували клієнтам утриматися від відвідування відділень, натомість скористатися «Forward Online» і, не виходячи з дому, дистанційно розміщувати, поповнювати та пролонгувати депозити. Крім того, банк запропонував депозитний продукт «Онлайн» та додатковий відсоток лояльності за вкладами в гривні, що розміщувалися через електронні канали», – прокоментував заступник голови правління Forward Bank Андрій Прусов.

 

Довідково

АТ «БАНК ФОРВАРД» (Forward Bank) – комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 01.01.2021 року активи банку становлять 2 470  млн грн; портфель коштів клієнтів – 1 892 млн грн; чистий кредитний портфель (з урахуванням резервів) – 1 403 млн грн. Forward Bank має значний запас ліквідності та виконує всі нормативи ліквідності згідно з вимогами Національного банку України. Норматив достатності (адекватності) капіталу (H2) – 11,6%, при нормативному значенні – не менше 10%. Коефіцієнт короткострокової ліквідності (Н6) складає 77,4%, при нормативному значенні — не менше 60%. Норматив коефіцієнта покриття ліквідністю за всіма валютами (LCRвв) – 177% при нормативному значенні – не менше 100%. Норматив коефіцієнта покриття ліквідністю в іноземній валюті (LCRів) – 2451%, при нормативному значенні – не менше 100%. Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією НБУ, і є членом Фонду гарантування вкладів України.

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction