Найпопулярніший сайт та мобільний додаток.

«Forward Bank» вдруге серед кращих digital-банків країни в рейтингу, який опубліковано в журналі «Banker». У чотирьох номінаціях взяли участь 24 банки (обраних редакцією) серед них державні і комерційні. Місце банку в кожній номінації визначалося згідно зі спеціально розробленою редакцією методикою, яка включала збір та аналіз інформації як з відкритих джерел, так і з платних сервісів.

«Forward Bank» у першій десятці серед комерційних банків у таких номінаціях:

  • ТОП найпопулярніших сайтів банків

– для визначення рівня популярності враховувалися дані від аналітичних компаній «SimilarWeb», «Alexa та Semrush», які займаються дослідженням поведінки користувачів у мережі, для аналізу враховувалася статистика сайтів за весь 2020 рік, крім показника SimilarWeb Traffic (за 6 місяців), позицію банку в рейтингу визначає середнє значення серед усіх показників;

– рейтинг враховує кількість та рівень оцінок банківських мобільних додатків для клієнтів-фізосіб в інтернет-маркетах App Store та Google Play, також береться до уваги місце додатку серед усіх додатків у категорії «Фінанси», а також кількість завантажень програми з Google Play.

«З початку пандемії ми значно прискорили роботу по діджіталізаціі банку і розширили можливості нашого інтернет-банкінгу, які дозволяють здійснювати ще більше операцій і послуг без візиту клієнта до відділення. Тому такі оцінки заслужені і дуже приємні», – коментує голова правління«Forward Bank» Андрій Кисельов.

Окрім того, «Forward Bank» опинився серед тринадцяти кращих комерційних банків у номінаціях, за якими можна визначити популярність банку як бренду в мережі інтернет, де враховувалися запити українською, англійською та російською мовами по Україні з 1 січня до 31 грудня 2020 року у пошуковій системі Google та кількість підписників у соцмережах Facebook, Instagram и Telegram станом на 21 лютого 2021 року.

 

Довідково

АТ «БАНК ФОРВАРД» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 01.01.2021 року активи банку становлять 2 470 млн грн, портфель коштів клієнтів – 1 892 млн грн, кредитний портфель – 1 403  млн грн Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.

Журнал Banker.ua - банківський журнал України, який публікує банківські рейтинги, інтерв'ю, експертні коментарі, фінансові огляди, а також матеріали в стилі lifestyle, про подорожі, їжі, модні тренди, спорт, тощо. Виходить на базі сайту Banker.ua. Перший номер журналу побачив світ у жовтні 2020 року. Журнал розрахований на банківську і бізнес-аудиторію.

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction