Розрахунки в інтернет-магазинах стануть більш безпечними.

З метою зручності клієнтів та додаткового захисту користувачів платіжних карток від шахрайства, «Forward Bank» впроваджує оновлений протокол 3D Secure 2.1, що підвищує безпеку розрахунків в інтернеті.

Цей протокол дозволяє в режимі реального часу здійснювати безпечний обмін даними між продавцем, емітентом карти і споживачем для підтвердження того, що транзакція ініційована справжнім власником рахунку.

Відтепер, під час онлайн-оплати товару або послуги, з’являється можливість перенаправлення на сторінку підтвердження оплати через мобільний додаток «Forward Online». На фінансовий номер телефону клієнта надходить пуш-повідомлення, завдяки якому він бачить усі деталі своєї операції та може підтвердити або відхилити оплату.

«Рік за роком технології стрімко просуваються вперед у своїх досягненнях і можливостях. Forward Bank намагається бути у тренді, тому одним із перших в Україні, переходить на оновлений протокол 3D Secure 2.1, який забезпечить додатковий рівень безпеки при здійсненні транзакцій наших клієнтів», – коментує Голова Правління банку Андрій Кисельов.

Нова технологія має багато переваг для всіх учасників ринку електронної комерції. Торгові точки та банки отримають вигоду в збільшенні конверсії оплат через поліпшення підходів до аутентифікації клієнтів. А додатковий рівень безпеки дозволить запобігти несанкціонованим транзакціям та зниженню рівня шахрайства за онлайн-платежами.

Покупці ж отримують можливість більш зручним і безпечним способом проводити оплату з використанням мобільного додатку та запобігти випадкам, коли платіж не пройшов з технічної причини, тому що не надійшло смс з одноразовим паролем, або банк відхилив операцію як підозрілу.

Завдяки розміщенню логотипів Mastercard SecureCode і /або Verified by Visa на сайті чи платіжній сторінці можна визначити чи підтримує онлайн-магазин додатковий спосіб захисту 3D-Secure.

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction