У клієнтів банку буде більше можливостей.

«МЕГАБАНК» підписав угоду про співробітництво з Експортно-кредитним агентством (ЕКА) у рамках державної програми, спрямованої на підтримку експорту товарів і послуг українського походження.

Така співпраця надасть можливість банку запропонувати ширший спектр банківських продуктів для експортерів сегменту малого та середнього бізнесу. На першому етапі основний акцент буде спрямований на партнерство в рамках продуктів ЕКА – страхування експортних кредитів та страхування договірних банківських гарантій. Програма має на меті забезпечення збільшення конкурентоздатності української продукції, а також вирішення питання спрощення доступу українських експортерів до зовнішніх ринків.

Відповідно до укладених домовленостей, «МЕГАБАНК» докладатиме зусиль, необхідних для підтримки та стимулювання  українського експорту з використанням продуктів ЕКА. 

Зі свого боку, ЕКА здійснюватиме страхування експортних кредитів, банківських гарантій за проектами, що фінансуються або гарантуються «МЕГАБАНКОМ» та пов’язані з українським експортом на зовнішні ринки.

««МЕГАБАНК» давно працює з підприємницьким сегментом у напрямку підтримки торговельних операцій за кордоном. Так, банк пропонує форвардні контракти, зокрема сільгоспвиробникам, які укладають зовнішньоекономічні договори і реалізують свою продукцію за кордоном. Тепер робимо ще один крок у цьому напрямку. Співпраця з Експортно-кредитним агентством розширює наші можливості для клієнтів чинних і майбутніх експортерів», – прокоментувала заступник Голови Правління АТ «МЕГАБАНК» Олена Пономаренко.

«Я радий вітати «МЕГАБАНК» серед банків-партнерів ЕКА. Нарощування експортного потенціалу – запорука розвитку українського бізнесу. Програма ЕКА покликана знизити ризики банку за кредитами, що видані на виконання експортних контрактів. У кінцевому підсумку це дозволить зробити кредитні продукти «МЕГАБАНКУ» дешевшими і, головне, доступними для експортерів», – зазначив в.о. Голови Правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев.

 

Довідково.

ЕКА (Експортно-кредитне агентство) – це молода, відкрита, клієнтоорієнтована державна компанія, яка допомагає українським експортерам бути конкурентними на світовому ринку.

Продукти ЕКА дозволяють експортерам працювати з клієнтами на умовах відстроченого платежу, знизити ризик отримати збитки від експортної операції для підприємців, які працюють з покупцями на ринках, що вважаються високоризиковими, суттєво спрощують доступ до банківського фінансування в Україні.

ЕКА працює лише з експортерами товарів та послуг з високою доданою вартістю та не підтримує сировинний експорт.

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction