24 банки взяли участь у чотирьох номінаціях.

«Ідея Банк» вдруге увійшов до списку 20 digital-банків України, складеного журналом «Banker» (№3, березень 2021). За більшістю показників банк утримав позиції порівняно із попереднім ренкінгом, опублікованим у жовтні 2020.

Видання зазначає, що продовжує слідкувати за темпами діджиталізації банківського сектору, що на сьогодні є одним із ключових показників якості та розвитку фінансових послуг. Digital-рейтинг відображає як ступінь активності банків у мережі інтернет, так і рівень опанування сучасних технологічних інструментів.  

Відповідно до обраної виданням методики, рейтинг складається з 4 основних розділів, за якими можна визначити популярність банку як бренду в мережі інтернет, рівень відвідуваності сайту, кількість фоловерів у соцмережах і завантажень мобільних додатків банків. У чотирьох номінаціях взяли участь обрані редакцією 24 банки. Дані за державними та комерційними представлені окремо.

Дані по кожному параметру взяті з офіційних джерел у відкритому доступі. Крім того, державні і комерційні банки представлені окремо.

«Ідея Банк» увійшов до списків комерційних банків.

Кожен банк посідає свою позицію в рейтингу, виходячи із загальних показників: чим вони більші, тим вище місце банку в таблиці.

Банки за кількістю передплатників в соціальних мережах – «Ідея Банк» посів 8-му позицію

Як зазначає редакція, діджіталізація банків України безпосередньо пов'язана з кількістю передплатників на їх офіційних сторінках в популярних соціальних мережах. Враховувалася кількість передплатників в Facebook, Instagram і Telegram на 21 лютого 2020 року. Якщо у банку відсутні акаунти в тій чи іншій соцмережі, то в графі стоїть прочерк. Чим більша сумарна кількість підписників, тим вища позиція банку в рейтингу.

Банки за кількістю запитів бренду – «Ідея Банк» посів 10-ту позицію

Як зазначає редакція, у вибірці враховувалися запити українською, російською та англійською мовами по Україні з 1 січня по 31 грудня 2020 року в пошуковій системі Google. Вказано середній показник запитів кожною мовою за місяць, а також виведена загальна кількість запитів за 12 місяців. Чим більша кількість запитів, тим вища позиція банку в рейтингу.

Найпопулярніші мобільні додатки банків «Ідея Банк» посів 8-у позицію в Google Play та 9-ту – в App Store

Цей рейтинг враховує кількість та рівень оцінок станом на 21.02.2021 банківських мобільних додатків для клієнтів в App Store і Google Play. Крім того, в рейтингу береться до уваги місце, яке посідає додаток банку серед всіх додатків у категорії «Фінанси».

Найпопулярніші сайти банків – «Ідея Банк» посів 13-ту позицію

Для визначення рівня популярності банківських сайтів враховувалися дані від аналітичних компаній SimilarWeb, Alexa та Semrush, які займаються дослідженням поведінки користувачів у мережі. Для аналізу взята статистика сайтів за 2020 рік. Дані можуть відрізнятися через різницю алгоритмів. Банки ранжовані за кожним значенням окремо, після чого виведено середнє значення, яке визначає місце банку в загальному рейтингу.

В коментарі для редакційного опитування думок банкірів щодо розвитку digital-сервісів, Віталій Могильов, директор департаменту цифрового банкінгу «Ідея Банк» зазначив, що на сьогодні вже доконаний факт – якщо банку немає в цифровому просторі, та він продовжує інвестувати тільки в розвиток наземної інфраструктури замість проведення комплексної цифрової трансформації, то, перефразовуючи класика, такого банку не існує. Практично всі основні гравці фінансового ринку України мають мобільний додаток. Навіть більше – мобільний банк в Україні поступово комодитизується і стає таким само товаром, як цукор чи борошно. Адже споживачі практично не замислюються про виробника чи дистриб'ютора цих товарів.

Основна битва за клієнта розгортається навколо зручних для нього безшовних сервісів, які, по-перше, повинні бути органічно вплетені в його щоденні поведінкові патерни, але ще - задовольняти і передбачати його потреби в якісних та недорогих фінансових послугах.

Ознайомитися з повною версією рейтингу можна за посиланням.

Журнал «Banker» – банківський журнал України, який публікує банківські рейтинги, інтерв'ю, експертні коментарі, фінансові огляди, а також матеріали в стилі lifestyle, про подорожі, їжу, модні тренди, спорт і т. д.

Виходить на базі сайту Banker Перший номер журналу з'явився в жовтні 2020 року. Журнал розрахований на банківську і бізнес-аудиторію.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction