Банківський сектор стане головним драйвером виведення економіки з кризи.

«Ідея Банк» черговий шостий раз поспіль став лідером рейтингу банків за індексами фінансового здоров'я: ефективність, надійність, обсяг активів.

Рейтингування традиційно проводилося Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД) за показниками 2020 року. У загальному рейтингу банків, з активами від 2 млрд грн, «Ідея Банк» отримав найвищий загальний індекс і посів перше місце серед працюючих в Україні банків.

Коментуючи підсумки рейтингу, експерти зазначають, що карантинні обмеження 2020 дуже боляче вдарили по бізнесу, і, ймовірно, ще довго цілі сектори вітчизняної економіки будуть відчувати на собі їхні наслідки. На цьому тлі досить впевнено виглядає банківський сектор, який, як очікується, стане головним драйвером виведення економіки з кризи.

«В цілому можна сказати, що криза торкнулася українського банківського сектору, але критичною ситуація не стала, зокрема, проблемних банків серед досліджуваних учасників рейтингу не з'явилося», – йдеться в дослідженні.

Також експерти коментують, що розрив між найбільш і найменш фінансово "здоровими" банками знову почав збільшуватися, в основному тому, що в цілому лідери цього рейтингу краще адаптувалися до ситуації і демонструють поліпшення ефективності використання своїх активів, незважаючи на коронакризу.

Дослідження регулярно проводить МЦПД, починаючи з 2 кварталу 2019. Показник фінансового здоров'я банків експерти розраховують на підставі даних економічних нормативів НБУ і згрупованих даних про фінансові результати, активи і капітал. За підсумками 2020 року було прорейтинговано 45 банків (додалося ще 5 банків у зв'язку зі збільшенням їх активів у 2020 до 2 млрд грн).

Цей показник дає змогу додатково оцінити ефективність та надійність тієї чи іншої фінустанови, його привабливість як для акціонерів, так і для клієнтів.

 

Довідково: «Ідея Банк» працює на ринку з 1989 року. За 31 рік практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти і сервіси європейської якості. Банк входить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща). Getin Holding S. A. (Польща) належить 100% акцій банку.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction