Банк отримав ще один інструмент для допомоги українським підприємцям.

АТ «АБ «РАДАБАНК» приєднався до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Про це Рада Фонду розвитку підприємництва повідомила «РАДАБАНК» 23 березня листом «Щодо затвердження АТ «АБ «РАДАБАНК» в якості уповноваженого банку для реалізації програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Завдяки участі в урядовій програмі банк продовжить надавати фінансову допомогу малому бізнесу в ще більших розмірах за найнижчими ставками в Україні.

Нагадуємо, що дана програма передбачає спрощення доступу підприємств малого та середнього бізнесу до банківського кредитування, а саме – отримання кредитів за зниженою процентною ставкою по кредитах (5-7-9%) в національній валюті.

Довідково: АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 році і працює на ринку як універсальний банк. Стратегія банку спрямована на розвиток бізнесу з урахуванням зовнішніх змін, споживчих звичок і попиту. РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, встановлені НБУ згідно з законодавством. РАДАБАНК отримав 28 млн грн чистого прибутку* за результатами роботи у 2020 році. При цьому загальний обсяг активів АТ «АБ «РАДАБАНК» зріс за рік більш ніж у півтора рази та досяг на 1 січня 2021 р. майже 2,9 млрд. грн. Портфель кредитів, наданих юридичним та фізичним особам досяг майже 1,3 млрд грн., що на 17% більше порівняно з аналогічною датою минулого року.

 

*За попередніми неаудійованими даними.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction