Укладено угоду.

«РАДАБАНК» уклав угоду з компанією Argor Heraeus S. A. на постачання швейцарського золота. Згідно з умовами контракту, перша партія золотих зливків від 1-го до 100 грамів одного з найбільших виробників світу очікується у відділеннях «РАДАБАНК» вже у квітні 2021 року й відтоді придбати їх можна буде за найвигіднішою ціною.

Компанія Argor-Heraeus S. A. заснована в 1951 році та сьогодні є одним з найбільших у світі підприємств з переробки дорогоцінних металів (у формі злитків та монет). Argor-Heraeus S. A. відповідає стандартам і повністю сертифікована: ISO 17025: Accreditation of Laboratory AML Certified Financial intermediary supervised by FINMA LBMA Responsible Gold Guidance Audit Інвестиційні продукти компанії Argor-Heraeus S. A. можна придбати в багатьох банках Європи та США, а в найближчому майбутньому – в усіх відділеннях «РАДАБАНКУ». Кожен золотий злиток має серійний номер та супроводжується сертифікатом.

Зазначимо, що АТ «АБ «РАДАБАНК» був першим в Україні офіційним постачальником ексклюзивних пам’ятних монет і банківських металів Австралійського монетного двору в місті Перт, продає оригінальні монети Польського монетного двору, а також має партнерські відносини з найбільшими монетними дворами світу. «РАДАБАНК» є одним із чотирьох офіційних дистриб’юторів НБУ і першим комерційним банком, в якому представлений найширший асортимент пам’ятних монет і сувенірної продукції Національного банку України.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction