Вкладники коштів можуть отримати більше прибутку.

АТ «АБ «РАДАБАНК» – клієнтоорієнтований банк, який працює на фінансовому ринку 27 року, ухвалив рішення про підвищення відсоткових ставок за депозитами для своїх клієнтів – юридичних осіб, починаючи з 22 лютого 2021 року. Відсоткові ставки на залишок по рахунку на 0,5% у доларах США та на 0,25% – в євро буде збільшено. Отож, оформивши депозит, кошти на ваших вкладах принесуть вам більше прибутку.

«Минулого року разом з усіма іншими банками ми вибудовували процеси для подальшого розвитку за наявних карантинних обмежень. Зокрема, нещодавно зробили можливим консультування клієнтів у режимі відео-конференції. Консультації можна отримати у тому числі з розміщення депозитів. При виборі банку ми звертаємо увагу клієнтів не лише на прибутковість вкладу, а й на фінансові показники фінансової установи, ставлення до споживачів та якість обслуговування у банку», – коментує начальник департаменту корпоративного бізнесу та розробки продуктів АТ «АБ «РАДАБАНК» Альона Гайдун.

Робота «РАДАБАНКУ» спрямована на розвиток бізнесу з урахуванням зовнішніх змін, споживчих звичок і попиту. РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, встановлені НБУ згідно з законодавством. За результатами роботи у 2020 році АТ «АБ «РАДАБАНК» отримав 28 млн грн чистого прибутку*. При цьому загальний обсяг активів АТ «АБ «РАДАБАНК» зріс за рік більш ніж у півтора рази та досяг на 1 січня 2021 року майже 2,9 млрд грн. Портфель кредитів, наданих юридичним та фізичним особам досяг майже 1,3 млрд грн, що на 17% більше порівняно з аналогічною датою минулого року.

Приріст активів став можливим завдяки значному нарощуванню ресурсної бази Банку. З початку попереднього року загальний обсяг коштів клієнтів «РАДАБАНКУ» збільшився майже у 1,5 раза – до більш ніж 2,1 млрд грн. При цьому вклади юридичних осіб (поточні та строкові) зросли порівняно з минулим роком на 430,4 млн грн (58%) до майже 1,2 млрд грн. станом на 1 січня поточного року. Банк має достатні показники капіталу та ліквідності.

Варто зазначити, що банк отримав перемогу в конкурсі Казначейства та входить у число шести банків, які залучатимуться до видачі готівки за чеками органів ДКСУ на 2021-2023 роки. «РАДАБАНК» співпрацює з Пенсійним фондом України з 2012 року як уповноважений банк, через який здійснюється виплата пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги, а з 2018 року – як уповноважений банк України, через який здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. «РАДАБАНК» працює у рамках підписаного Меморандуму про загальні принципи співробітництва з Міністерством економіки, торгівлі і сільського господарства України для реалізації державної програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників, регулярно отримує підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Банку на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». У 2020 р. АТ «АБ «РАДАБАНК» увійшов у ТОП-25 рейтингу «50 провідних банків України», поліпшивши свої позиції на 6 пунктів порівняно з 2019 роком. Банк входить у ТОП-20 digital-банків України за версією журналу Banker.ua. Мережа АТ «АБ «РАДАБАНК» складає 29 точок продажу у 12 містах України й у подальшому Банк планує розширення мережі.

*За попередніми неаудійованими даними

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна                                     
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction