Банкіри та науковці зможуть знайти себе на сторінках видання.

Нещодавно побачила світ унікальна книга – бібліографічний покажчик змісту журналу «Вісник Національного банку України» за 1994–2016 рр. Редакція періодичних видань Національного банку України працювала над цим 500-сторінковим виданням дев’ять років.

Новоспечений бібліографічний покажчик розкриває повний зміст науково-практичного журналу «Вісник Національного банку України» за 1994–2016 рр., містить 7538 записів журнальних публікацій за вказаний період, покажчик імен. У допоміжних матеріалах подано перелік усіх 247 поточних і спеціальних випусків журналу за 1994–2016 рр., що увійшли до описів покажчика, дані про їхній обсяг, уміщено перелік інших періодичних та неперіодичних видань Національного банку України, над підготовкою до друку яких у 1994–2016 роках працювала Редакція періодичних видань НБУ, 16-сторінкову кольорову вкладку «Вісник НБУ» в об’єктиві часу» тощо.

Систематичний покажчик є першою спробою подати вичерпну бібліографічну інформацію про журнал від часу його заснування у 1994 році до 2016 року включно. Оскільки про «Вісник Національного банку України», його роль у становленні фінансово-економічної системи країни, розвитку економічної, особливо банківської освіти досі не проводилося спеціальних історичних досліджень, ми підготували до книги нарис про «Вісник НБУ» «Літописець банківської справи України» та деякі інші матеріали до історії журналу.

Кожному бібліографічному опису журнальних публікацій присвоєно свій порядковий номер (нумерація описів наскрізна). Це основний ключ для ПОКАЖЧИКА ІМЕН, саме за цим номером читач може легко знайти, в яких числах журналу публікувалася стаття того чи іншого автора. (Бібліографічний опис статті має таку структуру: прізвище, ініціали автора, назва статті, рік, номер, сторінки).

У покажчику імен в алфавітному порядку наводяться прізвища всіх авторів, чиї статті опубліковано в журналі, з порядковим номером їхніх матеріалів, розписаних у систематичному покажчику змісту. Це спрощує пошук необхідної інформації, зокрема виявлення творів одного автора, поданих у різних розділах. Якщо номер бібліографічного опису взято в круглі дужки, це означає, що даний матеріал присвячено особі або в ньому стисло розповідається про її виступ на конференції, засіданні, рецензується книга особи тощо.

Книга побачила світ завдяки організаційній підтримці Тамари Смовженко та фінансовій допомозі відомих банкірів, багатолітніх авторів «Вісника НБУ» Володимира Стельмаха, Анатолія Шаповалова, Володимира Кротюка, Віри Ричаківської, Наталії Гребеник, Анатолія Савченка, Лідії Воронової, Віри Галь, Олександра Петрика та інших.

Бібліографічний покажчик адресується банкірам-практикам, ученим-економістам, науково-педагогічним працівникам та студентам вищих навчальних закладів економічного спрямування, працівникам інформаційних служб і бібліотек, усім, хто цікавиться питаннями розвитку фінансово-банківської сфери України.

Якщо ви друкувалися в журналі «Вісник Національного банку України» або ми писали про вас чи ваш банк, цитували ваші виступи на конференціях, засіданнях круглих столів чи в журналі рецензувалися ваші книги протягом 1994–2016 років, напевно, вам буде цікаво мати Бібліографічний покажчик змісту журналу «Вісник Національного банку України» за 1994–2016 рр. Книгу можна замовити в Патрікац Людмили Миколаївни, зателефонувавши за номером телефону (050) 311-42-37 або написавши на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ми відправимо вам Покажчик «Новою поштою» або “Укрпоштою”. Вартість одного примірника книги – 150 грн без вартості доставки.

 

 

Підготувала Людмила Патрікац

головний редактор журналу  «Вісник Національного банку України» у 1995 – 2015 рр.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction