Банківські картки можна буде поповнити на POS-терміналах.

Клієнтам Укрпошти тепер доступне поповненння банківських карток через платіжні термінали, які обслуговує процесинговий центр. Скористатися послугою можна у понад 3 тис. автоматизованих відділеннях національного поштового оператора. Про це повідомляє УКРКАРТ.

Для поповнення картки, необхідно надати її оператору відділення разом із готівкою. Комісія за послугу складає 1,5% від суми, але не менш, як 10 грн. Якщо картки при собі немає, можна зарахувати кошти, вказавши її 16-значний номер. Сервіс працює для карток VISA, Mastercard, ПРОСТІР з будь-якою технологією оплати (безконтактних, з чіпом чи магнітною стрічкою). Зауважимо, що за одну операцію можна зарахувати від 50 до 4999 грн на картку будь-якого українського банку.

«Запуск нового сервісу у поштових відділеннях України — результат якісної співпраці Укрпошти, УКРКАРТ та наших колег із компанї SSI. Спільними зусиллями ми збільшуємо доступність фінансових послуг першочергово у тих містечках і селах, де до найближчого банківського відділення десяток кілометрів їзди. Адже поширення фінансових продуктів та послуг серед українців сприяє економічній стабільності нашої держави», – підкреслив власник ТОВ УКРКАРТ, фінтех-інвестор Ігор Фісун.

Додамо, що в лютому минулого року УКРКАРТ реалізував для Укрпошти послугу зняття коштів з банківських карток через POS-термінали.

.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна                                     
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction