Асоціація українських банків та Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву підписали Меморандум про співпрацю.

У офісі Асоціації українських банків 17 грудня відбулася зустріч президента АУБ Андрія Дубаса з керівництвом Фонду держмайна Києва – в. о. начальником Яною Матієвою та першим заступником Олегом Гріненком.

Під час зустрічі було обговорено особливості майбутньої співпраці, зокрема йшлося про оренду та купівлю приміщень: банки можуть долучити як партнери до масштабної приватизації, яку ініціювала держава, і розробити програми кредитування для купівлі об’єктів приватизації.

Сторони підписали Меморандум про співпрацю.

 «У 2020 році Україна спостерігала новий механізм приватизації, що заснований на принципах аукціону. Стартова ціна виставленого на продаж готелю «Дніпро» складала 80,9 млн грн., але його вдалося продали майже у 14 разів дорожче – за 1,1 млрд гривень. Професіоналізм колег з Фонду держмайна дає ефективний результат та підіймає економіку України. Залучивши до процесів приватизації банки, ми зможемо досягнути ще кращих результатів. Сподіваємося на плідну співпрацю», – зазначив Андрій Дубас.

Усе тільки починається!...

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна                                     
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction