У період, коли пандемія COVID-19 не відступає, а локдаун здається дуже близьким, важливо не допустити цілковитого колапсу економіки, адже ця сфера суспільства є двигуном подальшого розвитку. Банки відіграють важливу роль у фінансово-економічній стабільності держави. Як зазначив федеральний секретар Міжнародного трейд-клубу в Україні Олександр Ванідовський: економіка – це живий організм, фінансові операції в банках є живильними артеріями всіх сфер суспільства, тому у період пандемії банківські установи потребують особливої уваги.

За для мінімізації ризиків захворювання на коронавірусу у банківських працівників та їх клієнтів Асоціація українських банків спільно з Міжнародним трейд-клубом в Україні 5 листопада провела онлайн-семінар «Банки проти COVID-19», під час якого були розглянуті засоби та методи захисту від коронавірусу.

«Банки – це не просто фінансово-кредитні установи, це установи, які регулюють важливу сферу суспільного життя й отримують величезне навантаження, особливо у кризовий період. Наразі постає актуальне питання: як вберегти працівників та клієнтів банку від інфікування коронавірусом.  Щоб розв’язати дану проблему ми знайшли розробників обладнання, яке допоможе подолати вірус», – зазначила віцепрезидент АУБ Галина Хейло.

Керівник компанії «Український діамант» Віталій Самсонов презентував програму «Безпечний простір»: було продемонстровано засоби захисту працівників та клієнтів, а також засоби для обробки грошей.

«З початком коронавірусної пандемії ми почали шукати дієві способи як зберегти життя та здоров’я людей різних сфер діяльності й розробили дієве рішення, яке отримало назву «Коло» – комплекс заходів дезінфекції серед яких: скринінг температури, прохід через модуль що з обприскуванням типу «Туман» для знезараження верхнього одягу та особистих речей людини, розміщення біля входу озонатора з розпиленням речовини для дезінфекції повітря – аноліту (примітка – електрохімічно активована вода в анодному просторі чарунки, яка має кислотні й окисні властивості та використовується як бактерицидний засіб для дезінфекції), який на відміну від звичайних антисептиків на спиртовій основі не пересушує шкіру та не спричиняє ураження слизових оболонок, а також проведення тренінгів щодо дотримання правил особистої гігієни», – розповів Віталій.

Інша спікерка семінару, Олена Середа, показала пристрій, який вона розробила після того, коли захворіла на коронавірус – дезінфікуючий термінал.

«Пристрій створений на основі методу туману та ультразвуку, що допомагає максимально знезаразити речі та залишити їх сухими. Коли людина підходить до термінала, система розпізнає обличчя, вимірює температуру особи, якщо температура тала в нормі, відбувається знезараження одягу та особистих речей. Варто додати, що якщо особа буде без захисної маски, то система не пропустить її далі. Наразі обладнання удосконалене – поліпшені не лише технічні якості, а й дизайн. Банки та будь-які інші установи можуть замовити його у корпоративних кольорах», – зазначила Олена.

Як розповіла  розробниця, для більшої ефективності варто проходити кілька етапів дезінфекції в терміналі – у верхньому одязі й без нього, а також не лише на початку робочого дня, а й після його завершення.

Додамо, що Олена Середа запропонувала вигідні умови для членів АУБ, компанія готова віддати термінал в оренду за 1 грн.

Варто зазначити, участь у заході взяли близько 50 представників різних банків України. По завершенню заходу слухачі дали позитивні відгуки про семінар.

Переможемо COVID-19 разом з Асоціацією українських банків.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна                                     
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction