Міжнародний Фінансовий Клубу «БАНКИРЪ» провів черговий щорічний Всеукраїнський конкурс «Банк року – 2020», який покликаний визначити найкращі банківські структури та зміцнити стабільність банків для потенційних клієнтів і партнерів. Участь могли брати всі банки, які мають Банківські ліцензії на різні види діяльності банків України.

Церемонія нагородження відбулася 28 жовтня 2020 року.

Претендентів на перемогу оцінювали на принципах відкритості, прозорості, надійності, ділової репутації та професіоналізму.

«Банки, які отримували нагороди, відрізняються прагненням до постійного професійного вдосконалення. Визначення кращих банківських установ України проходило на основі опитувань українських банків, їх клієнтів, думок авторитетних експертів Національного Банку України, Університету банківської справи, Ліги Страхових Організацій України, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Моторного (транспортного) страхового бюро України та Асоціації банків України, рейтингових агенцій, ділових медіа партнерів», – зазначили організатори.

9 банків членів Асоціації українських банків вибороли перемогу у семи номінаціях. Переможцем став АК «Комерційний банк «Глобус»».

У номінації «За якісний банківський сервіс» перемогу здобув ПАТ «Комерційний банк «Акорд банк».

У спеціальній номінації «Лідер на міжбанківському валютному ринку» визнано АКБ «Індустріалбанк».

«Це заслуга усієї нашої команди, а особливо директора департаменту фінансових ринків Михайла Стецюка. Клієнти які співпрацюють з Індустріалбанком у сфері валютних платежів завжди високо оцінюють роботу. Від свого імені і від імені наших клієнтів Вітаю особисто всю команду Індустріалбанку без якої досягнути реалізації цілей було б не можливо», – привітав голова правління Віталій Романчуевич.

«Комерційний індустріальний банк» став найкращим банком з індивідуального підходу до клієнтів.

«Для мене честь отримати нагороду від Міжнародного клуба «Банкір», тим більше у такий номінації як «Найкращий Банк з індивідуального підходу до Клієнтів». Хочу підкреслити, що такий підхід для нас є стратегічним напрямком взаємодії із клієнтами. Наша мета створити екосистему, у який споживач наших послуг почував би себе максимально комфортно та захищено, починаючи від першого кроку до нашого відділення до укладення складних договорів. Я впевнена, що нам вдасться вибудувати таку систему у максимально стислі строки. Ця нагорода — визнання професійної праці усього колективу нашого Банку. Тому висловлюю щиру подяку співробітникам! Нам завжди є куди зростати, а у нас залишилося багато непідкорених вершин. Ще раз дякую всім, бажаю натхненної та плодотворної праці», – заявила Голова правління Тетяна Путінцева.

Найкращим транзакційним банком обрано АТ «IBOX Bank».

«2020 рік був нестандартним для всіх, але для «IBOX Bank» він також став роком великих позитивних змін. Отримана нагорода — перший з багатьох знаків того, що ці зміни на краще, а наша команда рухається у правильному напрямку. Це заслуга всіх і кожного працівників нашого Банку. Нагорода бути найкращим транзакційним банком стала можливою виключно завдяки співпраці з топовими Партнерами, а саме з компанією Vodafone Україна, Київстар та Lifecell. А також Банк завдячує своїм ключовим та топовим учасникам платіжного ринку EasySoft, City24, ФК «Система», iBox та LeoGaming. Цю перемогу ми присвячуємо Партнерам», – розповіла т. в. о. Голови правління Заряна Ківак.

У номінації «Краща програма готівкового кредитування на всі потреби клієнтів» перемогу здобув АТ «Ідея банк».

«За останні роки «Ідея Банк» вийшов на одні з кращих по системі показників ефективності, зокрема таких, як: адекватність капіталу, рентабельність капіталу, рентабельність активів. Ідея банк має диференційовані канали продажів і робить ставку на діджиталізацію сервісів.  Зокрема, банк запустив власне фінтех-рішення - цифровий банк О.Bank. Що дає змогу задовольнити потреби клієнтської аудиторії в онлайн-сервісах. Загалом в рамках конкурсу «Банк года 2020»17 банків та низка страхових компаній отримали відзнаки у ключових номінаціях на своїх ринках», – зазначив Голова правління Михайло Власенко.

Нагороду за найкращу динаміку росту отримав «Радабанк».

«Ми прагнемо залишатися для своїх клієнтів партнером та вирішуємо усі їх фінансові питання, як тільки вони виникають. Одночасно не зупиняємося на розробці нових продуктів та сервісів, розширюємо мережу, тому дуже вдячні за визнання наших досягнень та раді отримати таку відзнаку», – зазначив заступник Голови правління Юрій Бабаєв.

АТ «Мегабанк» отримав нагороду у номінації «Кращий мобільний та інтернет банкінг. Найкращий додаток для мобільного та інтернет банкінгу».

«Набагато приємніше отримувати нагороду за речі, яким було присвячено багато сил і часу. Над цим проектом ми працювали три роки. Запустили в 2019-м, всього за рік роботи todobank встиг зарекомендувати себе сучасним необанком, відмінною рисою якого є безперервний розвиток», – прокоментував Голова правління Олексій Яценко.

 

Також нагороду отримав «АСВІО БАНК» у номінації «Бутиковий банк».

Асоціація українських банків висловлює щирі привітання переможцям та зичить їм подальших успіхів, процвітання й підкорення нових вершин!

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction