Асоціація українських банків запрошує Вас взяти участь в онлайн-семінарі «Як Blockchain та криптовалюта трансформують банківський бізнес». Під час заходу будуть розглянуті питання і практики операцій з віртуальними активами, застосування Blockchain у фінансово-банківській сфері в Україні, а також розглянемо найкращі зарубіжні кейси.

Семінар відбудеться 29 жовтня 2020 року з 10:00 до 14:00 на платформі Zoom.

Спікерами будуть представники державної влади, регуляторних органів (НБУ, Міністерства цифрової трансформації, Верховної ради), експерти, підприємці, науковці.

Захід буде цікавим та корисним для, топменеджерів банків та небанківських фінансових установ, IT-фахівців, юристів, спеціалістів з роздрібних операцій, фахівців валютообмінних операцій, спеціалістів з фінансового моніторингу та спеціалістів з кібербезпеки.

Участь у семінарі можлива за попередньої реєстрації. Вартість – 900 грн за одного учасника, за кожного наступного учасника від однієї установи – 300 грн.

Ознайомитися з програмою заходу та зареєструватися можна за посиланнями.

Якщо у Вас виникли запитання, пишіть нам – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction