Сьогодні відбулося Перше засідання Вищої колегії Асоціації українських банків, Головою якої є третій Президент України Віктор Андрійович Ющенко.

Темою першого засідання, яке відбулося у Торгово-промисловій палаті України, стало обговорення проекту Основних засад грошово-кредитної політики на 2021 рік та середньострокову перспективу. Участь у дискусії взяли Голова Вищої колегії Віктор Андрійович Ющенко, Заступник Голови Вищої колегії Станіслав Михайлович Аржевітін, Сергій Леонідович Тігіпко, Юрій Іванович Єхануров, Аджунер Шевкі, Валерій Михайлович Геєць, Володимир Семенович Стельмах, Геннадій Дмитрович Чижиков, Іван Геннадійович Фурсін та Петро Петрович Мельник. Члени Вищої колегії ретельно проаналізували документ та висловили свої напрацювання, після чого відбулася плідна дискусія.

Свою доповідь по проекту Основних засад грошово-кредитної політики на 2021 рік та середньострокову перспективу Заступник Голови Вищої колегії АУБ Станіслав Аржевітін розпочав такими словами:

«Нарешті я відчув, що в проекті Основних засад грошово-кредитної політики на 2021 рік дійсно закладено прогрес у напрямі повернення монетарної політики до потреб сприяння економічному зростанню», – заявив п. Аржевітін.

За результатами плідного обговорення документу Вища колегія АУБ прийняла низку рішень, які виклала у листі до Голови Ради НБУ Богдана Данилишина. Одночасно до НБУ буде надіслана Аналітична записка Асоціації українських банків до проекту Основних засад ГКП на майбутній рік.

Крім цього, на засіданні розглянули можливість спільного вектору розвитку української економіки на рівнях фіскальної та монетарної політик на сучасному етапі. Доповідачем на цю тему став Голова Національного банку України 2000-2002, 2004-2010 рр. Володимир Семенович Стельмах. Резюмуючи його виступ, Голова Вищої колегії АУБ Віктор Ющенко наголосив, що вже мав попередню розмову з приводу цього питання із Прем’єр-міністром та Головою Національного банку України.

*Довідково: Вищу колегію АУБ було створено Радою Асоціації українських банків у лютому 2020 року. Основним її завданням є обговорення фінансової та грошово-кредитної політики країни, загальнодержавних програм економічного, науково-технічного, соціального розвитку України та ін.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction