Дієвий інструмент для ефективної реалізації заставного майна існує.

Сьогодні, 26 серпня, Асоціація українських банків спільно із Купізалог (Купизалог - Все Аукционы Украины) представила банкам та небанківським фінустановам платформу, яка забезпечує ефективну взаємодію потенційних покупців або інвесторів із власниками непрофільних активів.

Обслуговування та утримання на балансі непрофільних активів часто наносять фінансовим установам лише збитки та не покривають втрати від несплачених кредитів. Згідно з вимогами Національного банку України, банківські фінансові установи повинні формувати та утримувати грошовий резерв до моменту реалізації заставного майна по кожному кредиту, що унеможливлює використання усього обсягу статутного капіталу, а відтак і видачу нових позик.

Платформа «Всі аукціони України» – дієвий інструмент для ефективної реалізації заставного майна, який дозволить банкам автоматизовано, швидко та прозоро виставляти на торги заставне майно та виручати за нього максимально високу ціну. Спрощення системи роботи із заставним майном не тільки дозволить позбавитися непрофільних активів, але й суттєво зменшити навантаження на цифрові системи сайту і серверів.

Дякуємо банкам, які приєдналися до зустрічі, за довіру та запрошуємо всі банківські та небанківські установи долучатися до роботи з новою платформою.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction