АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ БАНКІВ

Все тільки починається...

«Індустріалбанк» та #MoneyGram запустили спільний проєкт

Індустріалбанк спільно з міжнародною платіжною системою MoneyGram впроваджує новий для ринку України продукт - Account Deposit.

 Суть нової послуги полягає в тому, що відправник має можливість здійснити грошовий переказ з будь-якої точки світу на поточний банківський рахунок отримувача в будь-якому банку-учаснику системи MoneyGram на території України.
«Більше року ми проходили комплаєнс в офісі MoneyGram, фахівці Національного банку України оперативно та фахово контролювали і супроводжували всі стадії впровадження, а наша Індустріалівська команда успішно розробляла і запустила новий продукт! Дякую особисто керівнику проекту Андрій Львов (директору департаменту банкнотного банкінгу). Ми це зробили! Ми перші і єдині в Україні - коментує, Віталій Вікторович Романчукевич перший заступник Голови Правління Індустріалбанк

 MoneyGram International, Inc. — американська фінансова компанія, яка проводить операції на міжнародних фінансових ринках. Надає послуги з міжнародних грошових переказів та є другою у світі компанією за розмірами грошових переказів.

Як зауважив президент Асоціації українських банків, Андрій Дубас

«Таку динаміку розвитку, яку показує Індустріалбанк за останні роки – це приклад для банківської системи України. Ми раді успіхам АКБ «Індустріалбанк», як надійного партнера Асоціації українських банків»

Вітаємо акціонерний комерційний банк «Індустріалбанк» та бажаємо подальшого безхмарного розвитку та розквітання, зміцнення позицій на банківському ринку і нових клієнтів.

При використанні матеріалів посилання на Асоціації Українських Банків є обов'язковим