Категорія: Банківські новини

Індустріалбанк спільно з міжнародною платіжною системою MoneyGram впроваджує новий для ринку України продукт - Account Deposit.

 Суть нової послуги полягає в тому, що відправник має можливість здійснити грошовий переказ з будь-якої точки світу на поточний банківський рахунок отримувача в будь-якому банку-учаснику системи MoneyGram на території України.
«Більше року ми проходили комплаєнс в офісі MoneyGram, фахівці Національного банку України оперативно та фахово контролювали і супроводжували всі стадії впровадження, а наша Індустріалівська команда успішно розробляла і запустила новий продукт! Дякую особисто керівнику проекту Андрій Львов (директору департаменту банкнотного банкінгу). Ми це зробили! Ми перші і єдині в Україні!» - коментує, Віталій Вікторович Романчукевич перший заступник Голови Правління Індустріалбанк

 MoneyGram International, Inc. — американська фінансова компанія, яка проводить операції на міжнародних фінансових ринках. Надає послуги з міжнародних грошових переказів та є другою у світі компанією за розмірами грошових переказів.

Як зауважив президент Асоціації українських банків, Андрій Дубас

«Таку динаміку розвитку, яку показує Індустріалбанк за останні роки – це приклад для банківської системи України. Ми раді успіхам АКБ «Індустріалбанк», як надійного партнера Асоціації українських банків»

Вітаємо акціонерний комерційний банк «Індустріалбанк» та бажаємо подальшого безхмарного розвитку та розквітання, зміцнення позицій на банківському ринку і нових клієнтів.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction