Метінвест, вертикально інтегрована група гірничо-металургійних компаній, рада повідомити про укладення першого смарт-контракту на блокчейн-платформі we.trade для угод торгового фінансування, що підтримується банком UniCredit.

Платформа we.trade співпрацює з провідними європейськими банками (Австрія, Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Великобританія, Греція, Італія, Нідерланди, Норвегія, Іспанія, Швеція і Швейцарія) і побудована на базі технології розподіленого реєстру, основними елементами якої є блокчейн і смарт-контракти. При створенні смарт-контракту на платформі we.trade, після підтвердження покупцем поставки товару, автоматично ініціюється платіж на умовах, узгоджених сторонами, що дозволяє прискорити проведення угод і підвищити їх прозорість. 

Така блокчейн-транзакція демонструє важливість впровадження цифрових технологій в металургійній галузі. We.trade – приклад дійсно успішного міжбанківського співробітництва, яке може сприяти переформатуванню ділових відносин між компаніями завдяки усуненню перешкод, які ускладнюють і збільшують вартість міжнародних угод, а також тим перевагам, які платформа пропонує корпоративному сегменту. 

Коментуючи угоду, Джаміля Баймухамбетова, яка очолює функцію корпоративних фінансів європейських перекатчіків в складі Групи Метінвест, зазначила наступне: «Ми раді продовжити співпрацю з UniCredit. Важливо відзначити, що це перша угода, укладена Групою Метінвест через блокчейн-платформу за підтримки UniCredit, і новий для нас інструмент на базі цифрових технологій. Блокчейн-технологія дозволяє створювати і управляти великою розподіленою базою даних для управління транзакціями в розрізі множинних вузлів мережі. Такі угоди демонструють готовність Групи працювати в безпечному середовищі із застосуванням захищених технологій, в умовах знижених ризиків та підвищеної прозорості.»

Деталі угоди 

Основна угода – це покупка обладнання у європейського постачальника для одного з підприємств-перекатчиків в складі Групи Метінвест. Одна з цілей пілотного проекту – випробувати нову платформу в ролі клієнта, щоб Група змогла оцінити її потенціал у якості нового типу умов оплати, які можуть бути запропоновані деяким зі своїх ключових замовників.

Дослідження потенціалу торгового фінансування на базі блокчейн-технології є одним з механізмів реалізації Групою Метінвест своєї стратегії в сфері цифрових інновацій

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction