Категорія: Банківські новини

14 травня «Мегабанк» (Харків) уклав угоду зі швейцарською компанією BlueOrchard Microfinance Fund (BOMF) щодо довгострокового кредитного фінансування. Розмір кедитної лінії – 5 мільйонів євро, термін дії кредитного договору – три роки. Отримані кошти «Мегабанк» буде використано для кредитування підприємств малого та середнього бізнесу з різних галузей економіки.
«Важливо підкреслити, що отриманий ресурс – довгостроковий. Ми зможемо запропонувати клієнтам інвестиційні кредити – під покупку техніки, устаткування і так далі, і таких пропозицій зараз практично немає на ринку. Залучаючи цей кредит, «Мегабанк» дотримується своєї цільової програми з розвитку малого та середнього бізнесу: наше стратегічне завдання – продовжувати кредитувати мікро-, малий та середній бізнес, підтримуючи реальний сектор економіки України», – зазначив Голова Правління «Мегабанку» Олексій Яценко.


Довідка.


BlueOrchard Finace Ltd – провідний глобальний менеджер з інвестицій, покликаний сприяти інклюзивному та екологічно безпечному зростанню. BlueOrchard була заснована в 2001 році з ініціативи ООН як перший в світі комерційний менеджер з мікрофінансових боргових інвестицій. Сьогодні BlueOrchard надає установам на ринках, що розвиваються і граничних ринках боргове і акціонерне фінансування, а інвесторам по всьому світу – високоякісні інвестиційні рішення, включаючи кредити, приватні інвестиції і стійку інфраструктуру.
Маючи велику глобальну присутність і представництва на чотирьох континентах, на сьогоднішній день BlueOrchard інвестувала понад 6 мільярдів доларів США на 80 ринках, що розвиваються і граничних ринках, забезпечуючи суттєві соціальні та екологічні результати.
«Мегабанк» працює в Україні вже 28 років. Банк обслуговує близько 600 тисяч клієнтів в 167 відділеннях. Серед акціонерів банку – великі іноземні фінансові організації, такі як Європейський банк реконструкції та розвитку, Німецький державний банк KfW, Міжнародна фінансова корпорація IFC.
«Мегабанк» є одним з найбільших регіональних банків України, та активним членом Асоціації українських банків з 1991 року, входить до складу Ради АУБ
З 2007 року «Мегабанк» уклав 49 угод з 17 зарубіжними партнерами по залученню фінансування у вигляді капіталу, субординованого боргу, кредитів і депозитів на загальну суму 356 млн. доларів США.
За рахунок іноземного фінансування банк видав українським підприємствам реального сектора економіки понад 6 тисяч кредитів на загальну суму близько 500 млн. доларів США, більша частина яких була надана підприємствам мікро-, малого та середнього бізнесу аграрного сектора, а також спрямована на фінансування проектів підвищення енергоефективності, розвитку експортного потенціалу клієнтів банку і так далі.
Станом на 14 травня 2019 року «Мегабанк» реалізує 12 довгострокових програм 9 зарубіжних інвесторів з 6 країн світу на загальну суму 91 млн. доларів США, більшість з яких спрямовані на фінансову підтримку підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction