АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ БАНКІВ

Все тільки починається...

Банки-учасники Асоціації АУБ братимуть участь у валютных інтервенціях за найкращим курсом.

Це стало можливим внаслідок визнанчення НБУ переліку банків,що можуть брати участь у валютних інтервенціях у формі запиту щодо найкращого курсу у квітні-червні 2019 року. Якщо порівняти з І кварталом цього року, до переліку банків додався один новий банк – ПАТ "Банк Восток". Водночас з нього був виключений ПАТ "Укрсоцбанк", котрий був приєднаний до АТ "Альфа-Банк".

Голова Ради АУБ Станіслав Аржевітін провів робочу зустріч з Власником групи ТАС Сергій Тігіпко.

ТАСКОМБАНК, як член Асоціації українських банків, вже давно співпрацює з АУБ та за тривали час роботи на ринку показує позитивні результати роботи на банківському ринку.
Сторони обговорили питання співпраці в рамках розвитку Третейських судів в Україні, співпраці АУБ та НБУ, перспективи розвитку та оновлену візію Асоціації.

Як зазначив Станіслав Аржевітін: “Асоціація Українських Банків щиро вдячна за підтримку та активну участь Сергія Леонідович та ТАСКОМБАНК і ми переконані що спільними зусиллями ми можемо об'єднати банківську спільноту задля відстоювання спільних інтересів та розвитку системи загалом”.

Детальніше: Голова Ради АУБ Станіслав Аржевітін провів робочу зустріч з...

Партнерська програма Агропросперіс Банку та Titan Machinery Ukraine

Агропросперіс Банк і Titan Machinery Ukraine уклали партнерську програму фінансування купівлі сільгосптехніки.

За програмою агровиробники із площею земель від 100 га зможуть придбати високоефективну техніку бренду CASE IH та багатьох інших в кредит за привабливими відсотковими ставками.

Перевагами пропозиції є можливість оформити кредит на термін до 7 років, без обов’язкового першого внеску та без витрат на оцінку і страхування застави, а також оперативність прийняття рішення – до 7 робочих днів.

Детальні умови партнерської програми читайте на сайті банку .

Детальніше: Партнерська програма Агропросперіс Банку та Titan Machinery Ukraine

З 7 лютого запрацював новий Закон України "Про валюту і валютні операції"

Національний банк України затвердив і оприлюднив усі нормативно-правові акти, які є основою для нової ліберальної системи валютного регулювання, передбаченої Законом України "Про валюту і валютні операції". Нова система складається з восьми основних постанов Правління Національного банку, які замінили попередню базу з 56 нормативно-правових актів у сфері валютного регулювання:

Детальніше: З 7 лютого запрацював новий Закон України "Про валюту і валютні...

АСТРА БАНК начал кредитование физических лиц и частных предпринимателей на покупку коммерческого автотранспорта

astra.jpgВ АСТРА БАНК стартовало новое направление автокредитования – кредитование на приобретение коммерческого транспорта. В список кредитуемых моделей вошли наиболее популярные среди физических лиц и субъектов предпринимательской деятельности марки: Tata Xenon, Renault Logan Pick-up, Volkswagen Caddy, Volkswagen Transporter, Fiat Nuovo Doblo Cargo, Fiat Scudo, Fiat Ducato, Peugeot Expert, Peugeot Partner, Peugeot Bipper Fourgon, Peugeot Boxer, Ford Transit Connect, Citroen Berlingo First, Citroen Berlingo B9, Nissan pick up np300, Opel Combo, Mercedes vito, а также Bogdan 2310 Pick-up, Daewoo Lanos Pick-up, ГАЗ 2752 «Соболь-Бизнес», ГАЗ 2705 «ГАЗель-Бизнес».

Детальніше: АСТРА БАНК начал кредитование физических лиц и частных...

 

Курси дорогоцінних металів: курс золота, срібла, платини і паладію