АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ БАНКІВ

Все тільки починається...

«Індустріалбанк» та #MoneyGram запустили спільний проєкт

Індустріалбанк спільно з міжнародною платіжною системою MoneyGram впроваджує новий для ринку України продукт - Account Deposit.

 Суть нової послуги полягає в тому, що відправник має можливість здійснити грошовий переказ з будь-якої точки світу на поточний банківський рахунок отримувача в будь-якому банку-учаснику системи MoneyGram на території України.
«Більше року ми проходили комплаєнс в офісі MoneyGram, фахівці Національного банку України оперативно та фахово контролювали і супроводжували всі стадії впровадження, а наша Індустріалівська команда успішно розробляла і запустила новий продукт! Дякую особисто керівнику проекту Андрій Львов (директору департаменту банкнотного банкінгу). Ми це зробили! Ми перші і єдині в Україні - коментує, Віталій Вікторович Романчукевич перший заступник Голови Правління Індустріалбанк

Детальніше: «Індустріалбанк» та #MoneyGram запустили спільний проєкт

Кращим трейдером 2019 року визнано Михайла Стецюка- директора Департаменту фінансових ринків Індустріалбанку

Михайло Стецюк, директор Департаменту фінансових ринків Індустріалбанку, отримав нагороду від компанії Refinitiv, ставши кращим трейдером 2019 року. Додатково здобувши почесний знак "Best Trader" за активну діяльність на міжбанківському ринку України за підсумками 2019 року.

"Дуже пишаюся отриманою нагородою для мене це визнання професійного рівня особисто і підтвердження звання лідера ринку для Індустріалбанку", - прокоментував Михайло Стецюк.

 "В кінці року Індустріалбанк продовжує збирати нагороди, дуже пишаюся своєю командою, і бажаю нам ще більших перемог. Ми й надалі маємо намір відстоювати лідируючі позиції як на міжбанківському ринку, так і в цілому по продуктам і сервісам. Від імені Банку висловлюю подяку Refinitiv за високу оцінку нашої діяльності. Адже Індустріалбанк наполегливо працює на різних рівнях, намагаючись створити максимально прозорі умови для отримання якісних сучасних фінансових послуг як приватними клієнтами, так і бізнесом" -  коментує Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку.

Детальніше: Кращим трейдером  2019 року визнано  Михайла Стецюка- директора...

МЕГАБАНК першим в Україні став асоційованим членом Global Alliance for Banking on Values

Відповідне рішення цього тижня ухвалила Рада Директорів Global Alliance for Banking on Values (GABV), мережі провідних світових банків.
Про це 30 жовтня повідомив Голова Правління АТ "МЕГАБАНК" Олексій Яценко.
- Наш банк став першим в Україні, хто отримав запрошення стати асоційованим членом Global Alliance for Banking on Values. Вітаю з такою важливою подією всіх наших клієнтів і партнерів. Це стало можливо завдяки їм, адже вся наша команда працює на забезпечення належної якості послуг. Дякую колегам і вітаю всю команду МЕГАБАНКУ, яка своєю щоденною працею заслужила право отримати таке запрошення, – сказав Олексій Яценко.

Детальніше: МЕГАБАНК першим в Україні став асоційованим членом Global Alliance...

Голова ради АУБ Станіслав Аржевітін прийняв участь у відкритому засіданні комітету ВРУ з питань фінансів, митної справи та податкової політики.

Сьогодні 21 жовтня 2019 року відбулося засідання комітету ВРУ з питань фінансів, митної справи та податкової політики. В роботі комітету взяв участь Голова ради АУБ Станіслав Аржевітін як кандидат у Члени Ради Національного банку України. 

Аржевітін С.М. є доктором економічних наук зі спеціальності «гроші, фінанси і кредит», має більше 80 наукових публікацій в банківській галузі, професор кафедри банківської справи Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, заслужений економіст України. Маючи бездоганну репутацію серед своїх колег – банкірів   очолює Раду Асоціації українських банків поспіль 23 років. Крім того , два скликання очолював Громадську раду при Національному банку України.

"Високий професіоналізм Станіслава Аржевітіна  у банківській справі робить його достойним представником  банківської системи в Раді Національного банку України":- зазанчив  президент Асоціації українських банків  Андрій Дубас

Детальніше: Голова ради АУБ Станіслав Аржевітін прийняв участь у відкритому...

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про «спліт»

Верховної Ради підтримати в цілому законопроєкт №1069-2 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг" (відомий як законопроект про «спліт»).

Метою законопроєкту є дерегуляція та зменшення кількості точок дотику бізнесу та держави:

  • - менше регулюючих та контролюючих органів;
  • - менше погоджувальних процедур;
  • - нижчі корупційні ризики;
  • - кращі умови ведення бізнесу.

Детальніше: Верховна Рада ухвалила законопроєкт про «спліт»

При використанні матеріалів посилання на Асоціації Українських Банків є обов'язковим