МТБ БАНК, підписавши генеральну угоду з АТ "Монетний двір Польщі", розпочав прямі поставки монет, виконаних із золота та срібла, інкрустованих коштовним камінням. У цій серії також представлені монети-кулони й талісмани. У кожної монети - унікальний дизайн, висока якість карбування й обмежений тираж, завдяки чому вони можуть поповнити особисті колекції нумізматів.

- Ми раді повідомити, що розпочали роботу з «Монетами світу» із дорогоцінних металів, - зазначає Юрій Кралов, Голова Правління ПАТ «МТБ БАНК». - Тепер у всіх бажаючих є прекрасна можливість придбати рідкісні колекційні монети, які стануть гідним подарунком близьким людям, друзям, партнерам або прикрасою особистої нумізматичної колекції. Незабаром поповнити її можна буде й іншими монетами, оскільки у нас серйозні плани щодо формування ексклюзивних пропозицій для наших клієнтів, зокрема, поставок від австралійських монетних дворів.

«Монети світу» сертифіковані й упаковані, придбати їх можна в будь-якому відділенні МТБ БАНК.

 

Третій президент України Віктор Ющенко очолив Наглядову раду міжнародної платіжної системи LEO. Про це повідомила пресслужба МПС.

Крім Віктора Ющенка, до створеної Наглядової ради платіжної системи також увійшли:

  • Віктор Капустін – банкір, екс-голова правління Укрексімбанку, один з найбільш досвідчених банківських топ-менеджерів незалежної України;
  • Галина Хейло – віце-президент Асоціації українських банків, президент Української асоціації платіжних систем, має 22 роки досвіду роботи у фінансовій та банківській сфері України.

Наглядова рада буде курирувати головні напрямки роботи МПС LEO, консультуючи основних учасників і супроводжуючи її подальше масштабування як однієї з динамічних українських платіжних систем, створених небанківськими фінансовими установами.

Такі плани підтверджуються конкретними досягненнями – нагадаємо, в 2020 році міжнародна платіжна система LEO:

  • більш ніж вдвічі збільшила оборот (в порівнянні з 2019 роком);
  • продемонструвала 130% збільшення кількості транзакцій.

«Наша платіжна система на всіх етапах свого розвитку робила акцент на професіоналізм. Тому наша Наглядова рада складається з експертів, тих хто зробив істотний вплив на формування ринку, в якому ми працюємо. Впевнена, досвід і знання Віктора Андрійовича допоможуть нам досягти нових висот», – розповіла глава МПС LEO Альона Шевцова.

Нагадаємо, в березні 2021 року міжнародна платіжна система LEO була внесена Національним банком України до категорії важливих платіжних систем в Україні. Система входить до топ-5 лідерів ринку грошових переказів (дані НБУ за 2020 рік) і на даний момент налічує 23 учасники, серед яких чотири комерційні банки (IBOX Bank, ComInBank, Sky Bank і Concord Bank), а також 19 небанківських фінансових установ: ФК «Система» (бренд Sistema), ФК «Свіфт Гарант» (бренд City24), ФК «ЄВО» та інші лідери галузі.Пенсія може і повинна приносити радість. Для клієнтів АТ "МЕГАБАНК" відкрилася можливість не тільки отримувати свої заслужені виплати зручним і сучасним способом, а й скористатися можливістю примножити свої заощадження.
 
Умови акції:
 
Із 7 червня до 31 серпня кожен клієнт, який відкриє пенсійний рахунок у будь-якому відділенні «МЕГАБАНКУ», отримує право на додатковий 1% до процентної ставки за будь-якими чинними на момент звернення до банку депозитними програмами в національній або іноземній валюті (євро, долар США).

Таким чином максимальне значення річних відсотків за нашими депозитами у гривні для пенсіонерів може скласти 10,5, а у валюті – 3,5.
 
Із депозитними пропозиціями "МЕГАБАНУ" можна ознайомитися за посиланням.
 
 
За уточненнями щодо акції телефонуйте на безкоштовний номер 0-800-50-44-00.

Forward Bank зберігає лідерські позиції, згідно з «Рейтингом надійності (привабливості)  банківських депозитів» РА «Стандарт-Рейтинг». За підсумками діяльності першого кварталу 2021 року, банк посів 8 позицію у рейтингу.

«У 1 кв. 2021р. банку вдалося повністю виконати запланований показник щодо зростання обсягу депозитного портфеля. Водночас, з початку року в банку спостерігається збільшення майже на 20% середньої суми розміщених депозитів та зростання популярності розміщення депозитів терміном на 1 рік (наразі, більше 70% вкладників віддають перевагу розміщенню коштів на зазначений термін), що говорить про збільшення довіри клієнтів до банку», прокоментував Андрій Кисельов, Голова Правління Forward Bank.

Як зазначається у пресрелізі РА «Стандарт-Рейтинг», чистий процентний дохід банку за перший квартал 2021 року становив 123,077 млн грн, а чистий комісійний дохід — 8,383 млн грн. Перший квартал 2021 року Forward Bank завершив з чистим прибутком 5,005 млн грн. Станом на 01.04.2021 року, рівень NPL банку дорівнював майже 14% та був в 1,5 рази нижчим за середнє значення цього показника серед банків, які брали участь у рейтингу, що, враховуючи спеціалізацію банку на кредитуванні населення, може вважатись показником ефективної кредитної політики.

«Тенденція ринку до зниження ставок за депозитами вже поступово сповільнюється, та, скоріш за все, до кінця першого півріччя 2021 року, розміри процентних ставок за депозитами в гривні по банківській системі майже не змінюватимуться. Найближчим орієнтиром, що може вплинути на зміни банками ставок в гривні — є наступне засідання Правління Національного банку України щодо перегляду рівня облікової ставки, яке відбудеться в середині червня. Що стосується розмірів ставок за депозитами в іноземній валюті, то вони вже досягли свого мінімуму та залишаться на теперішньому рівні», так прогнозує розвиток ситуації на банківському ринку Андрій Кисельов.

АТ «БАНК ФОРВАРД» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 01.04.2021 р. активи банку становлять  2,4  млн грн; портфель коштів клієнтів –  1,9 млн грн; чистий кредитний портфель (з урахуванням резервів) – 1,5 млн грн. Forward Bank має значний запас ліквідності та виконує всі нормативи ліквідності, згідно з вимогами НБУ. Норматив достатності (адекватності) капіталу (H2) – 12.03%, при нормативному значенні – не менше 10%. Коефіцієнт короткострокової ліквідності (Н6) становить 76.18 %, при нормативному значенні — не менше 60%. Норматив коефіцієнта покриття ліквідністю за всіма валютами (LCRвв) – 275.9% при нормативному значенні – не менше 100%. Норматив коефіцієнта покриття ліквідністю в іноземній валюті (LCRів) – 417.5%, при нормативному значенні – не менше 100%. Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів.

 

Голова правління Петро Мельник та акціонер АТ "АЙБОКС БАНК" Альона Шевцова провели робочу зустріч із Головою Ради Національного банку України Богданом Данилишиним.

Про це пресслужба повідомила на сайті банку. Зустріч у першу чергу була присвячена сучасному стану та головним точкам зростання українського ринку фінансових технологій, в першу чергу з боку банківського сектору. Головним чином, підіймалися питання поетапного зниження банківської комісії інтерчейндж та ефективної роботи транзакційного бізнесу на кожному з етапів зниження комісії.

"5-7 років тому стало остаточно зрозуміло, що кожен український банк повинен бути фінтех-орієнтованим, якщо хоче надалі розвиватися та мати актуальні пропозиції. IBOX Bank має велику експертизу в транзакційному бізнесі, а тому на постійному контакті з колегами з Національного банку щодо головних питань розвитку галузі. Дякуємо Богдану Михайловичу за продуктивну розмову та чітку перспективу подальшої роботи", – заявив Голова правління IBOX Bank Петро Мельник.

На зустрічі також обговорювалися питання іноземних інвестицій в українські fintech-проекти та загальна зацікавленість іноземного ринку фінансових послуг у технічних компетенціях вітчизняних банків та НФУ.

"Під час свого робочого візиту до США ми бачили стабільний інтерес до українського fintech-продукту. Це, в першу чергу, стосується мобільного банкінгу – як я вже казала, успіх Monobank вражає американських колег. Проте можливості інтернет-еквайрингу та результати конверсії при такій кількості оброблених транзакцій викликають не менше інтересу. Саме в останньому отримали цінні поради від Богдана Михайловича, які IBOX Bank обов’язково імплементує у свою роботу", – наголосила акціонерка IBOX Bank Альона Шевцова.

Нагадаємо, минулого тижня IBOX Bank провів робочу нараду з третім президентом України Віктором Ющенком, а наприкінці травня анонсував спільний фінансовий продукт разом з Moneyveo.

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction