УКРАЇНСЬКА БАНКІВСЬКА СИСТЕМА ОТРИМАЄ ПІДТРИМКУ КАНАДІЙСЬКИХ БАНКІВ, в рамках розбудови двосторонніх відносин та протидії фінансового впливу ворожої країни.
Президент АУБ Андрій Дубас зустрівся з керівництвом Канадійської асоціації банкірів Anthony G. Ostler, та Віце-президентів Debbie Crossman, Aaron Boles та Angela Mason у Торонто, Канада, в рамках ряду запланованих зустрічей з представниками бізнесу та банківських спільнот провідних країн.
 
Домовились про активний обмін досвідом, напрацюваннями та погодили перші кроки підготовки спільних проектів. Канада та Україна - традиційно мають багато спільного, і посилення співпраці та координації щодо спільних проектів у розрізі банківської проблематики, та розбудови фінансового інструментарію - може дати додаткові можливості для прискорення перемоги та відновлення вітчизняної економіки.
За показниками стабільності банківська система Канади займає перше місце у світі, а за оцінкою Всесвітнього економічного форуму - найбільш конкурентоспроможна, українські банки в свою чергу, мають значний потенціал ефективності та цифровізації, які допомагають їм втримувати стабільність навіть у такий складний час, як зараз. Налагодження містків між нашими країними у банківському контексті - це прямий шлях до створення нового стандарту бізнес кооперації та взаємовигідної fast recovery.
 
Канадська асоціація банкірів (CBA; Французька: Association des banquiers canadiens) є торгове об'єднання і лобі-група представляють канадські банки. До складу понад 60 членів входить Канада Велика п’ятірка банки, менші вітчизняні банки та канадські дочірні компанії іноземних банків.

CBA, заснована в Монреалі в 1891 році, є однією з найстаріших груп інтересів Канади. Штаб-квартира МРГ розташована за адресою Торговий суд Заходу в Торонто's Фінансовий округ і підтримує додаткові офіси в Оттава і Монреаль.
 
 
 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction