Категорія: Новини АУБ

 У четвер, 16 січня, на запрошення НБУ відбулася щорічна зустріч із клієнтами та партнерами Національного банку, протягом якої було презентовано Стратегію розвитку фінансового сектору України до 2025 року.

Участь у заході взяли Президент Асоціації українських банків Андрій Дубас і Віце-президент Віталій Романчукевич.

 Стратегію було підписано Національним банком України, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Міністерством фінансів України та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

 Презентована НБУ стратегія визначає п’ять напрямів розитку фінансового сектору України. До них належать фінансова стабільність, макроекономічний розвиток, фінансова інклюзія, розвиток фінансових ринків та інноваційний розвиток.

 «Асоціація українських банків вітає прийняття презентованої сьогодні Стратегії. Затвердження середньострокового та довгострокового планування срозвитку фінансового сектору України є необхідним кроком на шляху до досягнення позитивних результатів, стабільності та зростання стану української економіки до міжнародного рівня», - зазначив Президент АУБ Андрій Дубас.