Новини фінансового сектору

Розкриття банківської таємниці: перелік підстав буде розширено

  • Джерело: Мінреінтеграції

23 трвавня Верховна Рада прийняла за основу урядовий законопроєкт щодо розширення переліку підстав розкриття банками банківської таємниці. Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

2905rada

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт № 9235, який передбачає зміни до законодавства щодо розкриття банківської таємниці та заходів із встановлення опіки над майном осіб, які визнані безвісно відсутніми або зниклими безвісти за особливих обставин.

Вказаний законопроєкт було розроблено Мінреінтеграції. Позицію Уряду на пленарному засіданні Верховної Ради 23 травня представив заступник Міністра з питань реінтеграції ТОТ Роман Усенко.

Метою проєкту закону є забезпечення законодавчого врегулювання для розкриття банками інформації, яка становить банківську таємницю, на запит нотаріусів для встановлення опіки над майном безвісно відсутньої особи або особи, зниклої безвісти за особливих обставин.

"Крім того, нотаріуси зможуть отримувати дані про рахунки, кошти, рухоме майно та інше. Це сприятиме захисту прав членів сімей таких осіб", - зазначено в повідомленні Мінреінтеграції.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ