Новини партнерів АУБ

Moneyveo вчергове підтвердила найвищий рівень захисту даних

Moneyveo вчергове підтвердила найвищий рівень захисту даних

Moneyveo, українська компанія онлайн-кредитування, успішно пройшла щорічну сертифікацію PCI DSS, що підтверджує найвищий рівень захисту даних користувачів, про це повідомила пресслужба компанії.

"Для нас як для фінансового сервісу найважливішою умовою роботи є забезпечення захисту даних наших клієнтів", – йдеться в повідомленні.

Сертифікат PCI DSS був заснований міжнародними платіжними системами MasterCard, Visa, JCB і Discover American Express. Він засвідчує, що Moneyveo відповідає найсуворішим стандартам безпеки зберігання карткових даних.

"Цьогоріч ми традиційно отримали високу оцінку від Compliance Control Ltd., яка підтвердила, що Moneyveo відповідає стандарту безпеки даних індустрії платіжних карток 3.2.1.", – зазначили в компанії.

Moneyveo першою в Україні отримала сертифікат PCI DSS у 2015 році.

"Наявність сертифікації – це важливий сигнал як для клієнтів сервісу, так і для партнерів, адже вона засвідчує наше серйозне ставлення до безпеки та сприяє довірливим відносинам", – підкреслили в Moneyveo.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ