Категорія: Новини АУБ
OTP Bank отримав дозвіл від Національного банку України на включення субординованого кредиту в розмірі 50 млн. доларів США у капітал другого рівня. Таким чином, банк одним з перших виконав план капіталізації, узгоджений з НБУ та Міжнародним валютним фондом. Наразі його регулятивний капітал становить 4,5 млрд. грн., що відповідає показнику адекватності капіталу 11,5% (при нормативному значенні 10%).

Нагадаємо, дану позику було надано материнською структурою банку - угорським OTP Bank Nyrt. - терміном на 7 років. Крім того, на початку квітня поточного року на Загальних Зборах акціонерів ЗАТ «ОТП Банк» було ухвалено рішення про додаткове збільшення статутного капіталу банку ще на 800 млн. грн. - до 2,8 млрд. грн.

Як зазначає голова Правління банку Дмитро Зінков, високі показники капіталізації OTP Bank дозволяють упевнено стверджувати, що наш фінансовий інститут сьогодні здатний ефективно протистояти будь-яким катаклізмам на європейському та внутрішньому ринках. «Банк сформував суттєву «подушку ліквідності» як в гривні, так і в іноземних валютах: в гривні вона становить не менш ніж 1 млрд., у доларах - 100 млн. Ці кошти постійно знаходяться в розпорядженні банку. А той факт, що акціонери банку продовжують активно інвестувати кошти в його капітал, зайвий раз свідчить про стабільність й надійність материнської і дочірньої структур, всієї групи OTP у цілому», - наголошує Дмитро Зінков.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує понад 290 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 182 відділення і 21 представництво.