Категорія: Новини АУБ
OTP Bank пропонує суб’єктам малого та середнього бізнесу нову, підвищену відсоткову ставку в гривнях за депозитом на вимогу «Активний» . Відтепер вона становить 17% річних.

Вклад на вимогу «Активний» дозволяє представникам МСБ безстроково розміщати накопичені кошти в національній або іноземній валюті, а також вільно їх повертати. Мінімальна і максимальна суми вкладу є необмеженими. Валютою депозиту виступають долар США, євро, швейцарський франк або гривня. Відсоткова ставка не залежить від залишку коштів і не змінюється при повному обнулінні депозитного рахунку. Водночас клієнти отримують можливість дистанційного обслуговування депозиту за допомогою системи «Клієнт - Банк».

OTP Bank одним з перших іноземних фінансових інститутів почав реалізовувати банківські послуги для представників малого та середнього (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.) бізнесу. Наразі завдяки стабільності й високій якості обслуговування все більше суб’єктів МСБ обирають OTP Bank своїм фінансовим партнером. За останні півроку клієнтська база цієї бізнес-лінії збільшилася на 25%. Банк пропонує підприємцям повний комплекс послуг з управління капіталом, серед яких - різноманітні депозитні програми, а також спеціальні тарифні пакети, що враховують особливості різних сфер бізнесу.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує понад 290 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 182 відділення і 21 представництво.

2009-04-21