Категорія: Новини АУБ
Прес-реліз № 09/129
17 квітня 2009 р.

Місія Міжнародного Валютного Фонду (МВФ) під керівництвом пані Сейли Пазарбазіоґлу (Ceyla Pazarbasioglu) відвідала 8-17 квітня Київ для здійснення першої перевірки виконання stand-by Угоди (SBA) з Україною. Підсумовуючи результати візиту, пані Пазарбазіоглу оприлюднила сьогодні наступну заяву:

 “Місія МВФ сьогодні досягла угоди з українськими властями стосовно першої перевірки виконання умов SBA. Протокол властей про наміри та Меморандум щодо економічної та фінансової політики буде представлений керівництву МВФ для затвердження. Документи та звіт будуть розглянуті Виконавчою Дирекцією МВФ до середини травня. Ми погодилися разом з українськими властями запропонувати Керівництву та Дирекції МВФ надати другий та третій транші SBA рівними частинами розміром SDR1.9 млрд. (близько US$2.8 млрд.). Платіж за другим траншем обумовлюється завершенням цієї першої перевірки, а виплата третього траншу буде здійснена після завершення другої перевірки економічної програми властей”.

 “На українську економіку продовжує серйозно впливати глобальна криза. Хоча і є низка підбадьорюючих ознак того, що економіка почала пристосовуватися до сильних потрясінь. Обмінний курс був підданий значній корекції, дефіцит поточного рахунку суттєво знизився, а інфляція зменшилася більше, ніж очікувалося”.

“На цьому тлі та у результаті інтенсивних та конструктивних обговорень з властями, ми досягли взаєморозуміння щодо питань, які мають бути вирішені, у тому числі щодо здійснення фіскальних корегуючи заходів і ре-капіталізації та зміцнення банків. Прогресу вже було досягнуто на обох цих фронтах і ми вітаємо відданість властей втіленню в життя заходів у визначений та своєчасний спосіб”.

 “У світлі більш гострого, ніж очікувалося. зниження економічної діяльності, власті обіцяють підтримувати бюджетний дефіцит у 2009 р. на рівні 4 відсотків ВВП, відповідно до наявного фінансування. Недавні фіскальні заходи, затверджені Кабінетом Міністрів, забезпечили у результаті суттєві додаткові заощадження, які допоможуть зменшити тиск на державні (eng:public) фінанси та досягнути цієї мети. У той же час, програма властей передбачає здійснення цілеспрямованих соціальних заходів для підтримки найуразливіших суспільних груп. Власті також продовжуватимуть свої зусилля для мобілізації додаткового фінансування,- від міжнародних фінансових установ та на двосторонньому рівні,- частини бюджетного дефіциту”.

“Власті вдаються до всесторонніх заходів для ре-капіталізації та реструктуризації банківського сектору. Заплановане діагностичне дослідження, яке охоплює більшість банківської системи, було завершене (наразі воно поширюється на менші банки), і ре-капіталізація недокапіталізованих банків розпочнеться незабаром. Власті також незабаром посилять свою структуру для нагляду за банківським регулюванням. Ключовим елементом у цій структурі є захист вкладника. Місія твердо вважає, що всесторонній підхід властей до банківської реструктуризації є належним і що це має посилити довіру до банківського сектору”.

“Гнучкий режим обмінного курсу добре послужив Україні і власті збережуть цей підхід, включно з дозволом формувати офіційний обмінний курсу на базі ринкового обмінного курсу”.

“Просуваючись вперед, фінансова та економічна криза створює напружене середовище для України. Ми упевнені, що з цими корегуваннями заходів, підтримуваних SBA, сильній політичній відданості рішучому виконанню цих заходів та триваючій тісній співпраці з МВФ, програма прокладе дорогу для швидкого повернення до сталого економічного зростання”.

http://www.imf.org/external/np/sec/pr/2009/pr09129.htm

Переклад: Валерій Степаненко

 2009-04-21
Новини АУБ
images/banners/bank/oschad.png
Наглядова рада АТ «Державний ощадний банк України» прийняла рішення оголосити про проведення
Четвер, 05 березня 2020
 Асоціація українських банків рада вітати нового члена – ТОВ «УкрКарт». АУБ працює з учасниками винятково
Середа, 26 лютого 2020
images/stories/2020/indystr.png
Співпраця АУБ із банками та іншими установами побудована на засадах взаємовигоди та водночас
Середа, 19 лютого 2020
images/stories/2020/Romanchukevich.jpg
Віцепрезидент Асоціації українських банків Віталій Романчукевич  став гостем програми "Діловий ранок"
Четвер, 13 лютого 2020
images/stories/2020/Arzhevitin.jpg
Україна провела випуск облігацій зовнішньої державної позики на суму 1,25 млрд євро. Цінні папери
Четвер, 23 січня 2020
 У четвер, 16 січня, на запрошення НБУ відбулася щорічна зустріч із клієнтами та партнерами Національного
Четвер, 16 січня 2020
images/stories/2019/moneygram.png
Індустріалбанк спільно з міжнародною платіжною системою MoneyGram впроваджує новий для ринку України
П'ятниця, 13 грудня 2019
Ціль угоди: спільними зусиллями надати банкам України можливість роботи з їх активами на єдиній
П'ятниця, 06 грудня 2019
02 грудня АТ “УкрбудінвестБанк” вступив до Асоціації українських банків.Ми раді що банки України активно долучаються до Асоціації та переконані, що лише спільними
Понеділок, 02 грудня 2019
images/stories/2020/kvadrapravo.jpg
KVADRA PRAVO стало першим адвокатським об’єднанням, прийнятим в члени Асоціації українських банків.
Понеділок, 25 листопада 2019
15 листопада 2019 року, Головою правління Комерційного інвестиційного банку, @Чотій Миколою
Понеділок, 18 листопада 2019
Відповідне рішення цього тижня ухвалила Рада Директорів Global Alliance for Banking on Values
Понеділок, 11 листопада 2019
Підтримка малих та середніх банків України – важливий крок назустріч малому та середньому бізнесу, а значить – і розвитку
Четвер, 07 листопада 2019

воттомменю

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction