Категорія: АУБ

Удосконалити роботу напрямку ризиків банків, визначити та скласти дорожню карту щодо вирішення основних проблем - такою була мета засідання профільного Комітету АУБ.

Захід відбувся 25 жовтня 2019 за участі Президента АУБ Андрія Дубаса, Віце-Президента Віталія Романчукевича та Голови комітету Дмитра Каплюка. У засіданні взяли участь представники банків-членів АУБ, які активно обговорили питання Постанов НБУ № 64, №97 та №351, - положень, які вимагають від банків поглибленого підходу до побудови та функціонування системи управління ризиками. Зокрема, мова йшла про можливість збільшення термінів імплементації вимог постанов, та пропозиції щодо покращення їх функціонування.

Напрацьовані висновки засідання було узагальнено та передано до подальшого опрацювання згідно плану. Ми переконані, що такими діями, консолідуючи зусилля та досвід, вітчизняні банки зможуть формувати якісну практику роботи з ризиками, і відповідно надавати якісніші послуги для населення та бізнесу.

"Я вдячний пану Дмитру Каплюку, як Голові комітету АУБ з питань удосконалення роботи напрямку ризиків за активну участь та організацію роботи Комітету АУБ, а також за високий професіоналізм та досвід, який в свою чергу оцінили учасники сьогоднішнього засідання.Переконаний, що у близькому майбутньому Членство будь якого банку у Асоціації українських банків - означатиме своєрідний знак якості, як для партнерів та клієнтів банку, так і у відносинах банку з НБУ", - наголосив Андрій Дубас.

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction