23 січня 1990 року було затверджено статут Асоціації українських банків. Протягом трьох десятиліть працівники АУБ сумлінно його дотримувалися.
Про те, як створювали Асоціацію та що змінилося, розповів Голова Ради АУБ Станіслав Михайлович Аржевітін.  
Детальніше:АУБ святкує тридцятиліття

28 жовтня ПАТ "Банк "Український капітал" вступив до Асоціації українських банків, таким чином зафіксувавши свою співпрацю.

Детальніше:Новий спектр можливостей  для ПАТ "Банк "Український капітал"

25 жовтня RwS банк, один з найбільших банків України, підписав меморандум про співпрацю з Асоціацією Українських Банків.

Для банку це означає підтримку від АУБ у питаннях зв’язаних  з відносинами  з Національним банком, Верховною РадоюАдміністрацією ПрезидентаКабінетом Міністрів та ін.,а також  використання переваг, від захисту інтересів банку до перепідготовка персоналу.

Для Асоціації важливу роль відіграє кожен банк країни, адже ми об’єднуємось заради  спільної мети на засадах взаємовигідної співпраці та зберігаємо самостійність її членів.

Удосконалити роботу напрямку ризиків банків, визначити та скласти дорожню карту щодо вирішення основних проблем - такою була мета засідання профільного Комітету АУБ.

Детальніше:АУБ обговорила Постанову НБУ № 64, №97 та №351, зокрема положень,...

Ба́нківська систе́ма Украї́ни — це складова економічної системи держави, що включає в себе Національний банк України; інші банки (резиденти та нерезиденти, зареєстровані у встановленому законодавством порядку на території України); небанківські фінансові установи, виключною діяльністю яких є прийняття вкладів, розміщення кредитів або ведення рахунків клієнтів; Фонд гарантування вкладів фізичних осіб; банківську інфраструктуру, а також зв'язки та взаємини між ними.

Сьогодні банківська система України — це один із найрозвинутіших елементів господарського механізму, оскільки її реформування було розпочате раніше за інші сектори економіки, що визначалося ключовою роллю банків при вирішенні завдань переходу до ринку.

Детальніше:Ба́нківська систе́ма Украї́ни

Дочірні категорії

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction