Категорія: Новини АУБ

15 листопада 2019 року Головою правління Комерційного інвестиційного банку, Чотієм Миколою Дмитровичем та Президентом АУБ Андрієм Дубасом було підписано договір про співпрацю, який передбачає всебічну підтримку в питаннях захисту середніх банків та розвитку банківської сфери загалом.

Для Комінвест банку членство та співпраця з АУБ означатиме таке:
✔ активне відстоювання інтересів банку у відносинах із Національним Банком, Верховною Радою, Офісом Президента та Кабінетом Міністрів України, та іншими законодавчими та виконавчими органами України;
✔ участь у консолідації зусиль вітчизняних банків щодо покращення економічного клімату країни та повернення довіри населення до вітчизняних банків;
✔ можливість обмінюватись досвідом у питаннях перепідготовки персоналу, із залученням передових європейських стратегій;

Акціонерне товариство «Комерційний інвестиційний банк» було створено 16 грудня 1992 року.
Банк діє на підставі Закону України «Про банки та банківську діяльність», Статуту та банківської ліцензії Національного банку України від 25 червня 2018 №105 .


На даний момент залишається єдиною юридичною особою в Закарпатській області. Має 41 відділення на балансі Головного банку, розташованих головним чином на території Закарпатської області та в містах Києві, Львові, Одесі, Дніпрі.

Ми вітаємо АТ «Комерційний інвестиційний банк» в якості нового члена АУБ, та бажаємо йому подальшого розвитку та процвітання. Для АУБ важливу роль відіграє кожен банк країни, адже взаємодія, що побудована на засадах взаємовигоди, і водночас збереженні самостійності - це єдино можливий шлях до заможного європейського майбутнього України.