Категорія: Новини АУБ

Підтримка малих та середніх банків України – важливий крок назустріч малому та середньому бізнесу, а значить – і розвитку економіки в цілому.

5 листопода 2019 року, за сприянням Асоціації українських банків, Головою фракції Слуга народу Давидом Арахамією та заступником Голови комітету фінансів, податкової та митної політики Олександром Дубінським було подано та зареєстровано законопроект про внесення змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» № 5-6, ст.30 від 2001 р, який передбачає зниження мінімального рівня статутного капіталу банків до розміру 200 млн. гривень. Дане положення дозволяє малим та середнім банкам бути більш гнучкими та ефективнішими, і відповідно, надавати якісніші послуги малому та середньому бізнесу, який формує сучасний середній клас нашої країни.

Нагадаємо, що наразі Чинний Закон України “Про банки і банківську діяльність” встановлює мінімальний розмір статутного капіталу для банку не нижче 500 мільйонів гривень, який фактично унеможливлює повноцінний розвиток банків з українським капіталом.

В продовження політики конструктивного діалогу між АУБ та Комітетом Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики сьогодні Президентом АУБ Андрієм Дубасом та Головою Комітету ВРУ Данилом Гетьманцевим  було підписано Меморандум про співпрацю. На даному заході взяли участь заступник Голови Комітету ВРУ Олександр Дубінський, та представники керівництва українських банків, які є членами АУБ.  В ході зустрічі  було обговорено та заплановано напрацювання низки законопроектів, які готуватиме Асоціація для захисту та розвитку банківської системи України.  

Ми вітаємо та активно підтримуємо щире бажання представників нової влади сприяти захисту вітчизняної банківської системи, адже  лише завдяки  спільним зусиллям, спільній візії та консолідації - Україна отримає нову економіку та гідний рівень життя її громадян.

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction