Категорія: Новини АУБ

Сьогодні, 10 вересня 2018 р. відбулося засідання Вищої експертної ради при Раді Національного банку України, під час якого обговорювалися пропозиції до проекту Основних засад грошово-кредитної політики на 2019 рік.

Від АУБ в засіданні взяв участь Голова Громадської колегії НБУ Голова Ради АУБ Аржевітін Станіслав Михайлович.

10 вересня 2018 р. відбулося засідання Вищої експертної ради при Раді Національного банку України

Під час виступу Аржевітін С. М., як Голова Громадської колегії НБУ, рекомендував Раді НБУ під час розроблення Основних засад грошово-кредитної політики на 2019 р. внести корективи до діючої монетарної політики з метою використання її засобів та методів для прискорення економічного зростання, зокрема особливо у частині пожвавлення кредитування реального сектору економіки.

10 вересня 2018 р. відбулося засідання Вищої експертної ради при Раді Національного банку України

У рамках підготовки Основних засад грошово-кредитної політики дуже важливо отримати спільне бачення Вищої експертної ради щодо напрямів удосконалення проекту цього документу, який готує Правління Національного банку. Наступним кроком Ради стануть консультації з Урядом щодо проекту Основних засад і прийняття кінцевої версії документу традиційно до 15 вересня Радою НБУ щоб спрямувати його для інформування Верховної Ради України.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction