Категорія: Новини АУБ

У п'ятницю, 14 вересня 2018 р., відбулася зустріч Голови Ради Асоціації українських банків Аржевітіна Станіслава Михайловича та Президента Асоціації українських банків Дубаса Андрія Богдановича із виконувачем обов'язків (в.о. - далі) Голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Довбенком Михайлом Володимировичем.

Зустріч Голови Ради АУБ та Президента АУБ з в.о. Голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності

Сторони обговорили напрямки подальшої співпраці Асоціації українських банків (далі - АУБ) та Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності. Керівництво АУБ висловило свою підтримку Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності щодо низки законопроектів, які покращують ситуацію в банківській системі України. У свою чергу особливу увагу в обговоренні було приділено питанню щодо проекту Закону України про внесення змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» (щодо вимог до розміру статутного капіталу банку у 200 млн грн) реєстр. № 7231 від 23.10.2017 р.

Як зазначив Президент АУБ Дубас А. Б., це питання є одним із ключових у роботі новообраного керівництва Асоціації.

В. о. Голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності (далі - Комітет) висловив підтримку зазначеному законопроекту, зазначивши, що це передбачено і у рішенні самого Комітету в тому числі.

Тісна подальша співпраця Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності та Асоціації українських банків дасть можливість підняти банківську систему України на новий щабель її розвитку та забезпечити стале зростання та підйом усієї економіки України в цілому.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction