7 травня у Києві відбудеться семінар на тему “Вирішення проблеми безнадійних боргів в Японії після 1990-х років”


7 травня у Києві відбудеться семінар на тему “Вирішення проблеми безнадійних боргів в Японії після 1990-х років”, який проводиться за сприяння Посольства Японії в Україні, Українсько-Японського Центру та НТУУ «КПІ».

Семінар буде організовано відповідно до Спільної заяви Японії та України, яку було зроблено Прем'єр-міністром Японії паном Таро АСО та Прем'єр-міністром України пані Юлією ТИМОШЕНКО 25 березня 2009 року в Токіо, щодо делегування експерта з питань фінансів з метою підтримки зусиль української сторони, спрямованих на подолання економічних труднощів.

Семінар має на меті обмін та поширення досвіду Японії в подоланні фінансових та економічних труднощів серед українських банківських та фінансових установ.

Дата і час: 7 травня 2009 року, 14:00 - 16:00

Місце: Зала Адміністративної Ради, 6-й корпус НТУУ «КПІ», пр-т Перемоги, 37

Доповідач: Професор Ясухіро МАЕХАРА, Школа міжнародної та публічної політики Університету Хітоцубаші. Професор МАЕХАРА понад ЗО років працював в Банку Японії і спеціалізується в галузі монетарної, макрофінансової та міжнародної фінансової політики.

Мова: Англійська з перекладом на українську

Участь: Вхід за попередньою реєстрацією. Для реєстрації, будь ласка, звертайтесь до Ольги Брондзі, Українсько-Японський Центр, за тел.: 241-68-66 або електронною поштою: brondzva@rambler.ru  до 12:00, 6 травня 2009 року.

Ми з нетерпінням очікуємо на зустріч з Вами на семінарі, який, як ми сподіваємось, стане чудовою нагодою для зустрічі та обміну досвідом.

 

Адреса статті на сайті aub.org.ua:
http://aub.org.ua/index.php?option=com_arhive_docs&ct=251&txt_id=15636&Itemid=108

© АУБ, 2009
© Всі права захищені!
Пошук