Збори акціонерів банку "Львів"


27.03.2007

Затвердження звіту за минулий рік та плану діяльності на 2007 стали основними питаннями, які розглянули акціонери банку „Львів” під час зборів 23 березня.  
У 2006 банк „Львів” здійснив дуже важливі кроки для свого подальшого розвитку, зазначив під час доповіді голова правління банку Микола Вознюк. Найбільша ісландська інвестиція в Україні (у розмірі додаткових 30 млн.грн. та субординованого боргу 4 млн.грн.) вивела роботу банку на якісно новий рівень та відкрила нові можливості для клієнтів.  Фінансова стабільність, за  словами Миколи Вознюка, дозволила зміцнити позитивний імідж банку серед населення та господарюючих суб’єктів, а також забезпечила зростання інтересів зі сторони міжнародних фінансових інституцій, таких як NEFCO та NIB.
Рейтингова позиція банку „Львів” по основних показниках діяльності значно покращилась. За звітний період банк „Львів” виріс: по абсолютних величинах валюти балансу більш ніж в 1,8 рази; по регулятивному капіталу – у 2,7 рази., рентабельність банку зросла у 1,5 рази.
Як зазначалось під час зборів акціонерів банку, у 2006 році банк значно розширив мережу відділень і вже цього року планує працювати і за межами області. Зазнала відчутних змін і система менеджменту по управлінню банківськими процесами. У „Львів” прийшли висококласні фахівці націлені на ефективну командну роботу.
За словами голови спостережної ради банку „Львів” Костянтина Мальованого,  одним з пріоритетних напрямків роботи банку залишиться розробка та впровадження програм муніципального розвитку, зокрема, у сфері енергозбереження, розвитку міського транспорту, а також підтримки малого та середнього бізнесу.
У цьому році капітал банку зросте ще на 33 млн.грн., а це у свою чергу розширить фінансові можливості установи. Натомість універсальність, консервативність і, разом з тим, оперативність в прийнятті рішень та широка диверсифікація активів забезпечить реалізацію стратегічних планів розвитку банку „Львів” у 2007 році.

Прес-служба банку „Львів”

Адреса статті на сайті aub.org.ua:
http://aub.org.ua/index.php?option=com_arhive_docs&ct=100&txt_id=8996&Itemid=113

© АУБ, 2009
© Всі права захищені!
Пошук